Zážitková noc v pivovaru

Vypravte se na zážitkový pobyt do stylového hotelu přímo v areálu pivovaru. Komfortní ubytování doplníme o výběrovou romantickou večeři při svíčkách v nevšední restauraci a pestrý relaxační program v podobě pivních koupelí a zábalů.

Zde je kompletní program pobytu Zážitková noc v pivovaru: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na ubytování ve 4* hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru. Hotel je zasazen do historických prostor, které si pro stavbu pivovaru vybrali mniši již ve 12 století. Po citlivé rekonstrukci budov při které byl kladen důraz na zachování historické předlohy byl v roce 2015 otevřen pivovarský hotel.

Po příjezdu na místo budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si jistě vychutnáte snídani formou pestrých rautových stolů a hlavně romantickou večeři při svíčkách v prostorách restaurace přímo ve skále (viz Stravování). Další program v podobě pivní relaxační terapie již bude hýčkat vaše tělo. Pivní koupele následované regeneračním zábalem si užijete společně ve dvojvaně a nebude k nim chybět ani lahodný pohárek skvělého piva přímo z pivovaru. Pobyt zpříjemní i možnost užívání hotelového bazénu a whirpoolu .

Hotel, který je situován na okraji Českého ráje s výbornou dostupností na mnoho známých hradů a zámků (např. Bezděz, Kost, Trosky) Vám poskytne i optimální výchozí místo na zajímavé výlety.

K pobytu Zážitková noc v pivovaru lze doobjednat

K pobytu Zážitková noc v pivovaru je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 990 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje (sezonně)  – cena 3 599 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového wellness – hotelový bazén a whirpool na hodinu pouze pro Vás – 1 600 Kč,  4) Masážní balíček – klasická masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána – 1 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní hotelové pokoje, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Pokoje nabízí prostorné postele, minibar, trezor, LCD televizor s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojení. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Stravování

Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. Bohatou snídani formou rautových stolů doplní výběrová romantická večeře při svíčkách, kterou si vychutnáte v nevšedních prostorách restaurace přímo ve skále, kde dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století. Restaurace si zakládá na gastronomii z kvalitních surovin a o umu kuchařských mistrů nejlépe svědčí, že během víkendů neni možné bez včasné rezervace v restauraci sehnat místo.

Lokalita pobytu Zážitková noc v pivovaru

Hotel se nachází na okraji Českého ráje v obci Klášter Hradiště nad Jizerou u Mnichova Hradiště

Zajímavosti okolí

Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní

Pobyt Zážitková noc v pivovaru je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolně na dva dny a jednu noc) případně na delší dobu například víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Cena

5 499 Kč za pár  (2 749 Kč / osoba) (hodnota pobytu 220 bodů)

pivní lázně český ráj pobyt v pivovaru pivní lázně pro dva hotel v pivovaru pivní lázně český ráj pobyty luxusní pivné lázně cesky raj vikend hotely český ráj cesky raj na vikend

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.