Exkluzivní pobyt ve stylovém apartmá – Luhačovice

3 dny jako z pohádky vám přináší Exkluzivní pobyt v Luhačovicích. Výběrový podkrovní apartmán s vanou pro dva luxusního wellness&spa hotelu standardu 4* superior, zážitková gastronomie ve stylu plné penze, relaxační masáže a neomezené užívání wellness centra to je jen část požitků, které Vás čekají během tohoto nadstandardního pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Exkluzivní pobyt ve stylovém apartmá v Luhačovicích: můžete se těšit na opravdu výběrové ubytování ve stylovém hotelu v Luhačovicích, který získal prestižní ocenění Best of reality. Kombinace novorenesančního exteriéru s moderně zařízeným hotelovým interiérem navodí jedinečnou atmosféru pobytu. A romantické chvíle během tohoto balíčku ještě podtrhne kouzlo stylového podkrovního apartmá s luxusní prosklenou koupelnou.

Ihned po příjezdu budete přivítání welcome drinkem. Během pobytu si díky lahodné stravě přijde na své každý milovník dobrého jídla. Vitální snídaně formou pestrých rautových stolů doplní odpolední polévka v hotelovém Lobby a tříchodová večerní menu doplněná o salátový bar – díky, kterým se důkladně seznámíte se zážitkovou gastronomií hotelového šéfkuchaře.

Samozřejmě nechybí ani slíbená relaxace. Pro každého z páru je do programu pobytu zahrnuta regenerační masáž v hotelovém balneo centru . K tomu budete moci neomezeně během celého prodlouženého pobytu využívat moderní hotelové wellness centrum, které Vám nabídne solnou parní lázeň, mentolovou parní lázeň, bylinkovou saunu, finskou saunu, tepidárium, whirlpool, bazén s protiproudem, masážní sprchy a ledovou studnu. Pokud hledáte balíček, který bude skutečně nevšedním zážitkem, tak Exkluzivní pobyt v Luhačovicích je tou správnou volbou.

K Exkluzivnímu pobytu v Luhačovicích lze doobjednat

K balíčku Exkluzivní pobyt v romantickém apartmá v Luhačovicích je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 8 500 Kč, 2) Balíček masáží – regenerační masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 3 000 Kč, 3) Balíček Beauty – kosmetické ošetření pleti pro dámu, ošetření obličeje s masáží a výživnou procedurou pro pána – 3 500 Kč, 4) Balíček Radost společná partnerská masáž a regenerační peeling pro dámu –  3 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na skutečný zážitek z ubytování ve výběrovém hotelovém apartmá. Romantický vzhled stylového podkrovního apartmánu dotváří původní dřevěné trámy a prosklená koupelna s velkou vanou pro dva. Obývací část s elegantní pohovkou a konferenčním stolkem je zajímavě propojena s netypicky řešeným prostorem pro dvojitou rozlehlou postel. Díky stropním oknům je tento apartmán příjemně osvětlen a v noci přímo vybízí k pozorování hvězd. Do výbavy tohoto apartmánu patří luxusní prosklená koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, minibar, připojení k internetu a klimatizace.

Stravování

Během pobytu si přijde na své každý skutečný gurmán. Bohaté vitální snídaně formou rautových stolů doplní odpoledení polévka v hotelovém Lobby baru a tříchodové večerní menu dle výběru se salátovým barem. Hotelová restaurace Symfonie, která se specializuje na středomořskou kuchyni Vám nabídne nevšední gastronomický zážitek a zajisté zpříjemní chvíle strávené na wellness pobytu. V hotelu samozřejmě nechybí ani vinotéka se speciální nabídkou vín, která se rodí na úrodných vinicích v srdci Slovácka.

Lokalita romantického pobytu

Luhačovice – Zlínský kraj

Zajímavosti okolí

Pokud se vypravíte za brány Luhačovic můžeme Vám doporučit několik zajímavých tipů na výlet: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná, letecké muzeum Kunovice či rodiště Komenského Uherský Brod.

Ostatní

Cena za noc navíc včetně polopenze je 8 500 Kč pro pár. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Cena

16 999 Kč za pár  (8499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 680 bodů

wellness pobytpobyty pro dvawellness pobyt luhačoviceluhačovice wellnesspobyt pro dvawellness luhačovicepobyt pro dva luhačovicepobyty luhačoviceluhačovice ubytovánípobyt luhačovicewellness pobytluxusní pobytpobyt pro párluxusní wellnes pobytwellnes pobytluxusní pobytywellnes pobyt v lázních luhačoviceluxusní pobyty v luhačovicích  

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.