Kouzelná noc na barokní zámecké perle u Mělníka

Vypravte se na zámecký pobyt přímo do barokní perly české architektury. Komfortní ubytování přímo ve výběrových zámeckých komnatách, romantická večeře při svíčkách, snídaně do postele, privátní relaxace v zámeckém wellness a klasické relaxační masáže jsou jen některá z lákadel proč zvolit tento zámecký pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Kouzelná noc na barokní perle u Mělníka: ubytujeme vás na barokním šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století, které svou unikátní architekturou s překrásnými barokními interiéry garantuje zážitkové ubytování. Zámecké pokoje zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem poskytnou komfortní ubytování. Po příjezdu bude pro vás připraven welcome drink. Na pokoji naleznete láhev vybraného sektu a dámu potěší kytice růží.

Během pobytu si pochutnáte na snídani ve francouzském stylu servírované až do posetele a na romantické tříchodové večeři při svíčkách v zámecké restauraci. Pro příjemné chvíle relaxace je součástí zámeckého pobytu i privátní pronájem moderního zámeckého wellness centra, které obsahuje whirpool, saunu, hydromasážní sprchy, tepidárium a odpočinkovou zónu. Jako bonus jsou navíc do programu pobytu zařateny relaxační masáže zádové sestavy pro každého z páru. Procházka francouzskou zahradou, zámeckým anglickým parkem i okolní naučné stezky vhodně doplní program vydařeného pobytu na zámku.

K pobytu na barokním zámku lze doobjednat

K pobytu na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze  – 3 990 Kč, 2) Balíček Beauty Relax – Luxusní čokoládová kůra pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána – 2 500Kč, 3) Balíček Zámecká relaxace – pro dámu aromatická masáž celková, pro pána klasická masáž – 2 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Prostorné a stylově zařízené komnaty přímo v prostorách hlavní budovy historického zámku potěší i náročné klienty. Samozřejmostí je sociální zařízení, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem v tradičním zámeckém stylu.

Stravování

Během zámeckého pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídani ve francouzském stylu vám bude personál servírovat “přímo do postele” a k večeři se můžete těšit na tříchodové romantické menu při svíčkách. Stylová zámecká restaurace, jejíž sál bezpochyby patří mezi nejkrásnější místnosti zámku si vás svoji atmosférou i gurmánskými pokrmy jistě získá. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na terase, která nabízí výhled na zámeckou zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí

Víkend na barokním zámku Vás zavede do Mělnicko – Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další doporučená místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita pobytu na zámku

Střední Čechy – zámek se nachází v Liblicích u Mělníka a pro pobyty rezervujeme pouze výběrové komnaty v hlavní zámecké budově

Ostatní

Pobyt Kouzelná noc na barokní perle je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně prodloužit na klasický víkendový pobyt (cena za noc navíc včetně polopenze je 3 990 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

pobyty na zámkuvíkend na zámkuubytování na zámkuzámecký hotelvíkend pro dva na zámkuluxusní ubytovánízámecké hotelyzámecké ubytovánízámecké hotelyubytování na zámkuubytování na zámku luxusnízámecké hotely

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.