Relaxační víkend v Luhačovicích

Relaxační víkend v Luhačovicích přináší kvalitní ubytování ve 4* hotelu, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, neomezený vstup do wellness centra s bazénem a hlavně pestrý relaxační program. Pojeďte si tedy odpočinout a doplnit energii do oblíbených Luhačovic.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Luhačovicích: tentokrát se můžete těšit na ubytování v prostorných pokojích moderního 4* hotelu v lázních Luhačovice. Ihned po příjezdu budete přivítání welcome drinkem a během pobytu pro vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer si vychutnáte lahodnou večeři formou studeného a teplého buffe.

Avšak hlavně budete příjemně relaxovat. Součástí víkendu je neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a whirpoolem. Dále je pro každého z páru připravena masáž aromatickým olejema parafínový zábal. Pro dámu jsme navíc do skladby pobytu zařadili celotělový zábal a medovou masáž.

K pobytu Relaxační víkend v Luhačovicích lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 700 Kč, 2) Balíček Spa – speciální omlazující tělové kúra pro dámu, masáž hot stones pro pána – 1 800 Kč, 3) Balíček Relax – romantická perličková koupel ve speciální dvojvaně, 2x reflexní masáž – 1 990 Kč, 4) Balíček Luhačovice – medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána – 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje 4* hotelu vám poskytnou komfortní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, balkon, TV se SAT, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, fén, župany a bezpečnostní schránka. Prostorné pokoje (rozměr 34 – 38m²) jsou vybaveny kvalitními postelemi s pružinovou matrací pro maximální pohodlí a klidný spánek. V hotelu je možné zapůjčit dětskou postýlku.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na polopenzi v hotelové restauraci. Jistě si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a lahodné večeře formou teplého a studeného buffe, který obsahuje polévku, čtyři hlavní jídla, zeleninové a ovocné saláty a dezerty. Připraveny pro vás budou tradiční jídla české kuchyně, moravské speciality, bezmasé pokrmy, jídla mezinárodní kuchyně i racionální strava. Mimo restaurace můžete využít i posezení na letní terase či v lobby baru.

Lokalita relaxačního víkendu

Luhačovice – Zlínský kraj

Zajímavosti okolí

Pobytový balíček v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná či letecké muzeum Kunovice.

Ostatní

Relaxační víkend v Luhačovicích je možné absolvovat v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji i na delší dobu než 3 dny – cena za noc navíc včetně pro pár činí 3 700 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem i přístupem pro handicapované klienty. Domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 400 bodů)

lazne luhacovice relaxacni pobytyrelaxační víkend lázně luhačovicepobyt luhačovice relaxační víkendy pro dvaluhačovice relaxační víkendyluhačovice lázně na víkend relaxačnírelaxační víkend lázně luhačoviceluhačovice ubytování levné hotelypobyty relaxační luhačoviceluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačoviceluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačovice

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.