Víkend na barokním zámku u Mělníka

Pojďte se vypravit do středních Čech na romantický zámek, který je přezdíván barokní perlou české architektury. Komfortní ubytování ve stylových zámeckých komnatách, lahodná polopenze v čele s pětichodovou romantickou večeří při svíčkách v zámecké restauraci, privátní relaxace ve vířivce a aromatické masáže v balneo centru jsou jen některá lákadla tohoto exkluzivního zámeckého pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Víkend na barokním zámku u Mělníka: připravili jsme pro vás zážitkové ubytování na šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké komnaty zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem poskytnou komfortní ubytování. Po příjezdu bude pro vás připraven welcome drink, sladké překvapení a mísa s ovocem na pokoji.

Během pobytu si pochutnáte na bohatých snídaních formou švédských stolů a na jedné pětichodové degustační večeři pro svíčkách a jedné tříchodové večeři v zámecké restauraci, která se nachází v překrásně zdobeném zámeckém sále. Pro příjemné chvíle relaxace je součástí zámeckého pobytu privátní pronájem vířivky pro dva, který navíc doplní aromamasáže éterickým olejem pro každého z páru. Procházka zámeckou zahradou, anglickým parkem, okolní naučné stezky, možnost zapůjčení jídní kol vhodně doplní program vydařeného zámeckého pobytu. Před odjezdem ještě obdržíte jako pozornost láhev kvalitního zámeckého vína.

K Víkendu na barokním zámku lze doobjednat

K pobytu Víkend na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze  – 3 990 Kč, 2) Balíček Beauty Relax – Luxusní čokoládová kůra pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána – 2 500Kč, 3) Balíček Zámecká relaxace – pro dámu aromatická masáž celková, pro pána klasická masáž – 2 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Prostorné a stylově zařízené komnaty přímo v prostorách hlavní budovy historického zámku potěší i náročné klienty. Samozřejmostí je sociální zařízení, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny nábytkem v tradičním zámeckém stylu.

Stravování

Během pobytu na barokním zámku si pochutnáte na lahodné polopenzi. Bohaté zámecké snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní jedna romantická degustační pětichodová večeře při svíčkách a jedna tříchodová večeře. Stylová zámecká restaurace, jejíž sál bezpochyby patří mezi nejkrásnější místnosti zámku si vás svoji atmosférou i gurmánskými pokrmy jistě získá. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí

Víkend na barokním zámku Vás zavede do Mělnicko – Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další doporučená místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita pobytu

Střední Čechy – zámek se nachází v Liblicích u Mělníka a pro pobyty rezervujeme pouze výběrové komnaty v hlavní zámecké budově

Ostatní

Romantický pobyt Víkend na barokním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na 4 dny či delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena

12 999 Kč za pár  (6 599 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

pobyty na zámkuvíkend na zámkuubytování na zámkuzámecký hotelvíkend pro dva na zámkuluxusní ubytovánízámecké hotelyzámecké ubytovánízámecké hotelyubytování na zámkuubytování na zámku luxusnízámecké hotely

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.