Poznejte krásy Českého Krumlova

Pobytový balíček Poznejte krásy Českého Krumlova je tou nejlepší alternativou pokud se chcete seznámit s historickým Českým Krumlovem. Ubytování v hotelu v samém centru města doplníme o pestrý poznávací program jehož součástí je originální noční prohlídka Českého Krumlova či vstupy do zámecké věže, do hradního a krumlovského muzea, fotoateliéru Seidel a Schiele Art muzea (celkem 12 vstupů).

Zde je kompletní program pobytu Poznejte krásy Českého Krumlova: tentokrát se můžete těšit na ubytování v samotném centru Českého Krumlova, v hotelu, který se nachází v budově z 15. století. Hotel respektuje historickou hodnotu místa a originálně ji kombinujeme s moderním vybavením pokojů a designovým nábytkem. Vítaným bonusem hotelu je i privátní vnitrobloková zahrada, kde si v příjemném klidu, třeba se sklenkou lahodného vína, můžete vychutnat pohled na krumlovský zámek.

Po příjezdu budete přivítání lahví vychlazeného šumivého vína a mísou s ovocem. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetu. Ale hlavním cílem tohoto pobytu je poznat kouzlo jednoho z nejkrásnějších měst naší země. K tomu ideálně poslouží originální večerní prohlídka Českého Krumlova během které vám průvodkyně ve středověkém kostýmu za svitu louče odhalí tajemství a legendy historického města. K tomu přidáme dohromady 12 vstupů a to do Zámecké věže, Hradního muzea, velmi populárního Fotoateliéru Seidel, Egon Schiele Art Centra, krumlovských klášterů a Regionálního muzea.

K pobytu v Českém Krumlově lze doobjednat

K pobytu Poznejte krásy Českého Krumlova je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc v období podzim až jaro – 2 990 Kč,  2) Prodloužení pobytu o noc v letních měsících – 3 490 Kč , 3) Balíček masáží aromatická relaxační masáž pro každého z páru – 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje respektují historickou hodnotu místa a přitom nabízí moderní vybavení a maximální komfort. Pokoje jsou světlé a orientované buď směrem do Masné ulice a nebo směrem do zahrady s výhledem na zámek. Každý hotelový pokoj je odlišný svým uspořádáním, dispozicí i vybavením. Součástí výbavy je manželská postel, TV s plochou obrazovkou se SAT, prostor s křesly a stolečkem, samostatná koupelna s WC, připojení k internetu a vysoušeč vlasů. V každém pokoji najdete nějakou designovou lahůdku, ať už se jedná o unikátní tapety od firmy, která dodává vybavení pro anglickou královnu, neobvykle tvarovaná křesla od firmy Kartell a nebo originální grafiky od českých umělců. Na přání je možné využít přistýlku i dětskou postýlku. K dispozici je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Stravování

V ceně pobytu Poznejte krásy Českého Krumlova jsou zahrnuty snídaně formou bufetu na každé ráno pobytu.

Lokalita pobytu

Český Krumlov (hotel se nachází přímo v historickém centru města)

Zajímavosti okolí

Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se i přes opravdu bohatý program rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní

Pobyt Poznejte krásy Českého Krumlova je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend, parkování je možné na nedalekém hlídaném parkovišti.

Cena

9 999 Kč za pár (4 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů.

poznejte krásy českého krumlova  český krumlov historická prohlídka pobytový balíček český krumlov luxusní hotely český krumlov Český Krumlov poznávací pobyt poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt za poznáním poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt pro dva za poznáním poznávací balíček český krumlov český krumlov pobyt pro dva za poznáním


Mapa

Z hodnocení klientů

Moc hezké a útulné pokoje + umístění hotelu na poznávání města nemůže být lepší. Vstupenek bylo v balíčku až moc, že jsme to ani všechno nestihli projít (doporučit musím jednoznačně Fotoateliér Seidel). Český Krumlov i přes pozdní podzim stojí za návštěvu. Šárka Morávková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.