Rodinný pobyt v Luhačovicích

Rodinný pobyt v Luhačovicích to jsou vydařené tři dny v komfortním 4* hotelu s lahodnou polopenzí formou rautových stolů, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a whirpoolem, čtyřmi relaxačními procedurami pro rodiče a mnoha možnostmi na vyžití pro děti (součástí hotelu je dětské hřiště a zábavní centrum).

Zde je kompletní program Rodinného pobytu v Luhačovicích: tentokrát se můžete těšit na ubytování v prostorných pokojích moderního 4* hotelu v lázních Luhačovice. Během pobytu pro každého člena rodiny budou připraveny snídaně formou švédských stolů a každý večer lahodné večeře formou studeného a teplého buffe.

Dále budete příjemně relaxovat. Součástí pobytu je neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem a whirpoolem a pro oba rodiče je připravena masáž éterickým olejem a regenerační zábal rukou. Pestré vyžití přímo v areálu hotelu si jistě získá i děti. Součástí hotelu je dětské hřiště (průlezky, lanová dráha, kolotoč, houpačky, skluzavky, lezecké stěny, trampolína, cvičící stroje) a zábavní centrum (bowling, stolní fotbálek, biliard, ruské kuželky, dětský koutek a relax zóna) – vše je pro děti otevřené neomezeně. Vypravte se tedy do Luhačovic, kde vás mimo kvalitního ubytování a lahodné stravy čeká pestré vyžití pro každého člena rodiny.

K Rodinnému pobytu v Luhačovicích lze doobjednat

K Rodinnému pobytu v Luhačovicích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro dva dospělé a jedno dítě – 3 650 Kč, 2) Balíček Spa – speciální omlazující tělové kúra pro dámu, masáž hot stones pro pána – 1 800 Kč, 3) Balíček Relax – romantická perličková koupel ve speciální dvojvaně, 2x reflexní masáž – 1 990 Kč, 4) Balíček Luhačovice – medová masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána – 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje 4* hotelu vám poskytnou komfortní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, balkon, TV se SAT, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, fén, župany a bezpečnostní schránka. Prostorné pokoje (rozměr 34 – 38m²) jsou vybaveny kvalitními postelemi s pružinovou matrací pro maximální pohodlí a klidný spánek. V hotelu je možné zapůjčit dětskou postýlku.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na polopenzi v hotelové restauraci. Jistě si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a lahodné večeře formou teplého a studeného buffe, který obsahuje polévku, čtyři hlavní jídla, zeleninové a ovocné saláty a dezerty. Připraveny pro Vás budou tradiční jídla české kuchyně, moravské speciality, bezmasé pokrmy, jídla mezinárodní kuchyně i racionální strava. Mimo restaurace můžete využít i posezení na letní terase či v lobby baru.

Lokalita relaxačního víkendu

Luhačovice – Zlínský kraj

Zajímavosti okolí

Pobytový balíček v Luhačovicích Vám nabídne i mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se vypravíte za brány lázeňského města můžeme Vám doporučit několik zajímavých míst na výlety: Vizovice proslulé výrobou pálenek, poutní místo Velehrad, biopark Lešná či letecké muzeum Kunovice.

Ostatní

Rodinný pobyt v Luhačovicích je možné absolvovat v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji i na delší dobu než 3 dny – cena za noc navíc se snídaní pro dva dospělé a jedno dítě do 12 let činí 3 650 Kč (případně dvě děti do 12 let – 4 200 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje bezbariérovým pokojem i přístupem pro handicapované klienty. Domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Cena pobytu je uvedena za dva dospělé a jedno dítě do 12 let. Pokud by se pobytu účastnili dvě děti je doplatek za druhé dítě do 12 let 1 100 Kč / pobyt.

Cena

9 999 Kč za dvě dospělé osoby a jedno dítě do 12 let (4 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 400 bodů)

lazne luhacovice relaxacni pobytyrelaxační víkend lázně luhačovicepobyt luhačovice relaxační víkendy pro dvaluhačovice relaxační víkendyrelaxační víkend lázně luhačoviceluhačovice lázně na víkend relaxačníluhačovice ubytování levné hotelypobyty relaxační luhačoviceluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačoviceluhačovice ubytování levnépobyty relaxační luhačovice  pobyty relaxační luhačovice    

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.