Pobyt s dětmi v termálních lázních Hevíz

Pobyt s dětmi v termálních lázních vás zavede do maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro celou rodinubude připraveno výběrové ubytování a pestrý program (neomezeně během celého pobytu vodní i saunový svět přímo u hotelu s mnoha animačními programy pro děti), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se “zázračnou vodou”.

Zde je kompletní program Pobytu s dětmi v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska vám poskytne tři dny plné relaxace. Připravili jsme pro vás kvalitní ubytování v hotelu standardu 4*superior, nedaleko termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jedná se o největší jezero s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia a proto je lokalita vyhledávána celoročně.

Pokud tedy zrovna nebudete u blahodárného Hevízského jezera, tak pro vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit aktivních či dětských programů přímo v hotelu. Abyste na takto nabitý program měli dostatek energie, je pro celou rodinu připravena polopenze ve stylu plné penze formou Vital stravování (viz Stravování).

Ostatní služby

Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness centrum, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotel zajišťuje dále následující programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín z oblasti Badacsona, pestrou nabídku aktivních sportovních programů: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy, programy pro děti a nabízí i několik výletů po zajímavých místech v okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, okružní cesta kolem Balatonu, večer s folklórem v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*+. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování pro všechny členy rodiny. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně jsou připraveny v restauraci Citrus a nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa maďarské gastronomie. Nabídka bufetových stolů zahrnuje chutě tradiční maďarské ale i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Navíc je připravena i polední polévka. Mimo restaurace vám bude k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů.

Lokalita dovolené

Hevíz – Maďarsko (350 Km z Brna)

Ostatní

Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (rádi vám připravíme zvýhodněnou kalkulaci na libovolný počet dni) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Uvedená cena je za dva dospělé a 1-2 děti do věku 7 let. U starších dětí je příplatek 3 000 Kč / pobyt.

Cena

12 999 Kč za celou rodinu (hodnota pobytu 520 bodů)

termální lázně MaďarskoMaďarsko lázněHevíz ubytováníHevíz hotely levné pobytymaďarské lázně levnělevné ubytování Maďarskolazne madarskoheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovani madarsko lazne termály   

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.