Exkluzivní pobyt s golfem na Hluboké

Prožijte vydařený pobyt plný golfu a relaxace v nejluxusnějším hotelu jižních Čech. Můžete se těšit na komfortní 5* ubytování, neomezené užívání moderního hotelového wellness centra i 2x Green fee a 2x Driving range v Golf clubu Hluboká nad Vltavou.

Zde je kompletní program balíčku Exkluzivní pobyt s golfem: tentokrát jsme pro Vás připravili nadstandardní ubytování v nedávno otevřeném hotelu 5* kategorie v Hluboké nad Vltavou. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a potěší Vás i milé překvapení na pokoji. Následně Vás již bude čekat pestrý program. Součástí pobytu je 2x Green fee a 2x Driving range v Golf clubu Hluboká nad Vltavou. Neomezené využívání hotelového wellness centra, kde Vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrem jistě též zpříjemní pobyt.

Návštěvu zámku nebo procházku do zámeckých zahrad byste též neměli vynechat.

K Exkluzivnímu golfovému pobytu lze doobjednat

K Exkluzivnímu golfovému pobytu v Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 4 900 Kč,  2) Degustační večeře pro pár – 2 600 Kč, 3) Balíček Hluboká Relax – aroma masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 3 399 Kč, 4) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) – 3 399 Kč, 5) Projížďka kočárem po Hluboké – 1 800 Kč. Doobjednávky ke golfovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Luxusní pokoje nedávno otevřeného 5* hotelu Vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu, s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika.

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů. V případě zájmu lze doobjednat k pobytu i polopenzi. Hotelová restaurace s luxusním a designově dokonalým interiérem s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní Vás jistě mile překvapí. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita golfového pobytu

Hluboká nad Vltavou – hotel se nachází nedaleko zámku a přímo u Golf clubu v Hluboké

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Exkluzivní golfový pobyt v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (druhá noc včetně snídaně pro pár činí 4 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může cestovat s Vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty.

Cena

6 999 Kč za pár  (3 499 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 280 bodů)

wellnes pobyt wellness pobyty wellnes pobyty wellness pobyt wellness pobyt pro dva wellnes pobyty pobyty wellnes pobyt wellnes vHluboké nad Vlatvou pobyty wellnes pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboké pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboké pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboképobyt v Hlubokepobyt s golfemhluboká nad vltavou golfový pobyt v 5* hotelugolfový pobyt v Hlubokéubytovani Hluboka

Mapa

Z hodnocení klientů

Součástí hotelu je pěkné wellness centrum a i při větší obsazenosti jsme příjemně zrelaxovali. Golfové hřiště je na Hluboké dobře udržované a nabízí paradní výhled na zámek. Rádi se do Hluboké zas někdy vrátíme. Honza Martínek

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.