Víkendový pobyt za poklady Kutné Hory

Vypravte se s námi objevovat minulost do Kutné Hory. Ubytujeme vás v hotelu, který se nachází v secesní vile přímo u chrámu sv. Barbory. Čeká vás pobyt během kterého se seznámíte s krásami města, které patří na prestižní seznam UNESCO, ale nebudete ochuzeni ani o výběrovou romantickou večeři či relaxační program.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt za poklady Kutné Hory: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování v hotelu přímo v historickém centru Kutné Hory odkud budete mít všechny významné památky na dosah ruky. Snídaně na každé ráno pobytu doplní jedna romantická večeře pro pár v hotelové restauraci s výhledem na chrám sv. Barbory. Dále nechybí příjemná relaxace v podobě dvou klasických celkových masáží – pokud byste však místo masáží dali raději přednost prohlídce Kutné Hory s průvodcem včetně vstupů do chrámu sv. Barbory a Vlašského dvora tak je možné zvolit i tuto poznávací variantu (výběr je zcela na Vás).

K Pobytu v Kutné Hoře lze doobjednat

K Pobytu v Kutné Hoře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní – 2 000 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Welcome set – láhev sektu a růže pro dámu – 850 Kč, 4) Balíček Relax – pro dámu masáž lávovými kameny, pro pána relaxační masáž  – 1 600 Kč, 5) Prohlídka města s průvodcem – procházka městem včetně vstupů do chrámu sv. Barbory a Vlašského dvora s odborným výkladem – 1 500 Kč, 6) Příplatek za pokoj s vyhlídkovou terasou na celý pobyt – 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem, TV se SAT, koupelnou se sprchovým koutem, minibarem, vysoušečem vlasů a wifi připojením. Ze všech pokojů je výhled vždy minimálně alespoň na jednu památku Kutné hory ? ať už do údolí Vrchlice k Vlašskému dvoru a kostelu sv. Jakuba nebo k chrámu sv. Barbory či k Jezuitské koleji.

Stravování

V ceně pobytu v Kutné Hoře jsou zahrnuty kontinentální snídaně na každé ráno pobytu a jedna romantická večeře pro dva ve stylové hotelové restauraci s krýsným výhledem na chrám sv. Barbory, která vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města.

Zajímavosti okolí

Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita víkendu pro dva

Střední Čechy – Kutná Hora – hotel U Varhanáře se nachází přímo u chrámu sv. Barbory

Ostatní

Pobyt za poklady Kutné Hory je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 000 Kč), parkování pro hotelové hosty je možné v ulici cca 100 metrů od hotelu.

Cena

6 999 Kč za pár  (3 499 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 280 bodů)

víkend pro dva romantický víkend pro dva Kutná Hora víkend pro dva romantický víkend pro dva Kutná Hora víkend pro dva    

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.