Pobyt s pivní lázní v Českém ráji

Vypravte se do hotelu přímo v prostorách tradičního pivovaru a prožijte vydařený pobyt s kvalitním ubytováním, lahodnou stravou, relaxaci během pivních lázní a to vše v ideálním místě na výlety po Českém ráji a okolí.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt s pivní lázní v Českém ráji: jak již úvod napověděl, tento pobytový balíček s programem, který osloví jak mužskou tak ženskou polovičku páru si Vás zaručeně získá. Můžete se těšit na ubytování ve stylovém hotelu přímo v areálu tradičního pivovaru. Hotel je zasazen do historických prostor, které si pro stavbu pivovaru vybrali mniši již ve 12 století. Po citlivé rekonstrukci budov při které byl kladen důraz na zachování historické předlohy byl v roce 2015 otevřen pivovarský hotel.

Po příjezdu na místo budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si jistě vychutnáte snídaně formou pestrých rautových stolů doplněné o romantickou večeři při svíčkách ve stylové hotelové restauraci. Jak jsme slíbili čeká Vás i pestrý program se zaměřením na odpočinek a to v podobě relaxační a zkrášlující pivní lázně následované zábalem, kterou si užijete společně a nebude k ní chybět ani lahodný pohárek skvělého piva. Navíc je součástí pobytu neomezený vstup do hotelového wellness, které obsahuje bazén, vířivku a finskou saunu.

Hotel, který je situován na okraji Českého ráje s výbornou dostupností na mnoho známých hradů a zámků (např. Bezděz, Kost, Trosky) Vám poskytne ideální výchozí místo na zajímavé výlety.

K Pobytu s pivní lázní v Českém ráji lze doobjednat

K pobytu s pivní lázní v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 990 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje  – cena 3 599 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového wellness – hotelový bazén a whirpool na hodinu pouze pro Vás – 1 600 Kč,  4) Masážní balíček – baňková masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána – 1 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní hotelové pokoje, které by měly uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi, minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Stravování

Součástí pobytového balíčku jsou bohaté snídaně formou rautových stolů na každý den pobytu a romantická tříchodová večeře při svíčkách ve stylové hotelové restauarci. V hotelu Vám budou k dispozici dvě restaurace zaměřené na kvalitní gastronomii z vybraných surovin – z toho jedna nabídne nevšední prostory jelikož se nachází ve skále a dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století.

Lokalita víkendového pobytu

Hotel se nachází na okraji Českého ráje u Mnichova Hradiště

Zajímavosti okolí

Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní

Pobyt pivní lázně v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (libovolně na tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 990 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba) (hodnota pobytu 320 bodů)

pivní lázně český ráj pobyt v pivovaru pivní lázně pro dva hotel v pivovaru pivní lázně český ráj pobyty luxusní pivné lázně cesky raj vikend hotely český ráj cesky raj na vikend

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.