Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou

Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou nabízí kvalitní ubytování 4* standardu v populární lokalitě, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří, klasickou masáž a masáž lávovými kameny, neomezený vstup do hotelového relaxačního centra a ještě navíc romantickou projížďku kočárem (nebo vstupem na zámek a druhou romantickou večeří). Prostě program pro vydařený pobyt v Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou: připravili jsme pro vás ubytování v pokojích hotelu 4* standardu nacházejícího se u zámku doplněné o snídaně formou švédských stolů a romantickou večeři pro pár v hotelové restauraci.

Během pobytu si jistě vychutnáte relaxační program. Pro pána je připravena celková masáž lávovými kameny a dáma se může těšit na klasickou masáž celého těla. K tomu budete moci využívat neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu.

Odpočatí a plní energie se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků či na procházku zámeckými zahradami. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít (kočár je možné vyměnit za thajské masáže pro každého z páru nebo za druhou romantickou večeři a vstupenky na zámek v Hluboké – volba je zcela na Vás).

K Víkendu pro dva v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat

K pobytu Víkend pro dva v Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 1 990 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Welcome set – kytice růží pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána po příjezdu – 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj – mísa s ovocem a lahev výběrového vína – 599 Kč, 5) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 599 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 7) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) – 3 199 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Hlubokou, Č. Budějovicemi a Českým Krumlovem (létá se celoročně) – 4 599 Kč, 9) Vyhlídkový let nad Alpy – zážitkový výlet Cessnou z Hluboké až nad vrcholky Alp pro pár (létá se celoročně) – 15 999 Kč, 10) Staňte se pilotem letadla – základní instruktáž následovaná letem, který pod dohledem instruktora pilotujete a poté vyhodnocením letu (létá se celoročně) – 7 999 Kč, 11) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 12) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování

V ceně pobytu Víkend pro dva v Hluboké nad Vltavou jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici vám bude nejen hotelová restaurace, která se specializuje na místní gastronomii, ale i caffe bar s letní terasou. Hotelová restaurace se dostala do prestižního Maurerova výběru Grand restaurant.

Lokalita víkendu pro dva

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází pod zámkem)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní

Víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 990 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách pro loňský rok.

Cena

9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 400 bodů)

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva   víkend pro dva

Mapa

Z hodnocení klientů

Chtěla bych velice poděkovat za pomoc s výběrem vhodného pobytu pro naše mladé k svatbě. Na Hluboké si to moc užili, starali se o ně jak o vlastní :-) takže velký dík prosím předat i do hotelu. No a prý si budou chtít určitě dát repete tak brzy naslyšenou. Zdeňka Kotalíková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.