Golfový pobyt na Slovensku – Vysoké Tatry

27ti jamkové golfové hřiště, které se pyšní oficiální značkou PGA golf course přímo pod štíty Vysokých Tater. K tomu luxusní ubytování, neomezený vstup do relaxačního centra, masáže a lahodná polopenze. Golfový pobyt na Slovensku nabídne jak zkušeným hráčům, tak těm, kteří se s tímto sportem teprve seznamují maximálně vydařené tři dny.

Zde je kompletní program balíčku Golfový pobyt na Slovensku – Vysoké Tatry: tentokrát se můžete těšit na komfortní ubytování v nedávno otevřeném stylovém hotelu, který se nachází přímo na golfovém hřišti obklopen scenérií tatranských štítů. Během pobytu pro Vás bude připravena polopenze, snídaně švédskými stoly doplní dvě lahodné večeře formou výběru z menu a jako bonus ještě přidáme posezení při kávě a lahodném domácím moučníku.

Součástí pobytového balíčku je jednodenní vstup na golfové hřiště pro pár a neomezené využívání tréninkových ploch (kryté odpaliště, putting green a chipping area) v průběhu celého pobytu. Dále budete moci neomezeně využívat hotelové relaxační centrum, které nabízí vnitřní a venkovní bazén, parní lázeň, whirpool, klasickou saunu a infrasaunu, tepidárium, posilovnu a vychutnáte si relaxační masáže zádové sestavy . A to jistě ještě budete chtít stihnout procházku či túru po Vysokých Tatrách.

Ke Golfovému pobytu ve Vysokých Tatrách lze doobjednat

K balíčku Golfový pobyt na Slovensku je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 3 700 Kč, 2) Balíček Relax Speciál – masáž lávovými kameny pro pána, originální zeštíhlující masáž pro dámu – 2 699 Kč, 3) Masážní balíček – pro dámu bylinná masáž, pro pána thajská masáž – 2 599 Kč, 4) Balíček Fun – 2x masáž Shiatsu plus vyjížďka na koních pro dva 2 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní pokoje nedávno otevřeného hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zajisté potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, připojením k internetu a minibarem. Součástí pokoje je i balkón, který nabízí úchvatný výhled na Lomnický štít a další vrcholy Vysokých Tater.

Stravování

V ceně balíčku Golfový pobyt na Slovensku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na lahodné snídaně formou švédských stolů a na večeře formou tříchodového menu dle výběru. V hotelu Vám bude k dispozici stylová restaurace s překrásným výhledem na okolní vrchy, Lobby bar, kde si u krbu můžete vychutnat drink, domácí moučník (v ceně víkendového pobytu) nebo třeba zmrzlinový pohár, v letních měsících je součástí restaurace i venkovní terasa.

Lokalita golfového pobytu

Slovensko – Vysoké Tatry

Ostatní

Golfový pobyt na Slovensku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend, abyste stihli všechny aktivity (cena za noc navíc je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena

13 999 Kč za pár (6 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 560 bodů

wellness pobytwellness pobyt tatrytatry wellness pobytvysoké tatry wellness pobytytatry wellness pobytywellness tatry pobytypobyty tatrty wellnesswelness pobyt vysoké tatryvysoké tatry wellnesswellness vysoké tatry pobytvysoké tatry wellness pobytywellness vysoké tatry pobyt      

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.