Kouzelná noc pro dva na zámku císařů

Kouzelná noc Vás přenese zpět o několik staletí na zámecké sídlo v malebné krajině křivoklátských lesů. Okusíte atmosféru dob dávno minulých na zámku, kde pobývali císaři Karel IV nebo Rudolf II a vychutnáte si luxusní ubytování, výběrovou stravu v čele se tříchodovou romantickou večeří, privátní vstup do zámeckého wellness centra, prohlídku zámku a další zajímavý program.

Zde je kompletní program balíčku Kouzelná noc na zámku císařů: tentokrát se můžete těšit na ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě pochutnáte na polopenzi ve středověké krčmě s dobovou atmosférou. Zážitkem pro chuťové buňky bude tříchodová romantická večeře. Dále na zámeckém sídle nebude chybět ani relaxace v podobě hodinového privátního vstupu do zámeckého wellness centra s bazénem, whirpoolem, saunou, párou a soláriem.

Abyste se důkladně seznámili s jedinečnou atmosférou místa je v programu i prohlídka zámku s průvodcem, kterou doplníte o procházku zámeckým anglickým parkem. Pokud si tedy chcete sami užít nebo někomu darovat romantickou noc na zámku, tak tento pobyt bude jistě správnou volbou.

K pobytu Kouzelná noc na zámku císařů lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 5 690 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Luxusní pokoje navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování

Během pobytu na zámku pro Vás bude připraveno stravování formou polopenze v zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Zlatým hřebem pobytu bude jistě tříchodová romantická večeře, která zaručeně potěší každého skutečného gurmána.

Lokalita

Zámek se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní

Pobyt Kouzelná noc na zámku císařů je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 2 dny a 1 noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 5 690 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena

8 499 Kč za pár  (4 249 Kč / osoba)  hodnota pobytu 340 bodů

zámecký hotel pobyt na zámku ubytování v zámeckém hotelu luxusní víkend na zámku pobyt pro dva na zámku ubytování na zámku luxusní ubytování na zámku romantický víkend na luxusním zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku

 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.