Romantický pobyt na Karlštejně

Pojďte se s námi vypravit do jednoho z nejromantičtějších hotelů v naší zemi, který se nachází na břehu řeky Berounky přímo pod hradem Karlštejn. Pobytový balíček Vám nabídne stylové ubytování, romantickou večeři při svíčkách i vyjížďku kočárem od hotelu až na samotný hrad.

Zde je kompletní program Romantického pobytu na Karlštejně: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v luxusním hotelu 4* standardu v populární lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Stylově vybavené hotelové pokoje Vám poskytnou maximálně komfortní ubytování.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou buffe (nebo se servisem až do postele) a hlavně na romantické večeři při svíčkách v hotelové restauraci (případně v letních měsících na terase na břehu Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto romantického pobytu je nachystána vyjížďka kočárem až na samotný hrad Karlštejn. Kočár bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit vaší královské cestě na hrad (pokud byste si přáli je možné vyjíždku kočárem vyměnit za privátní pronájem hotelového wellness s vířivkou, finskou saunou a fitness – požadavek prosím uveďte do objenávky). Vypravte se tedy prožít ne jednu, ale hned dvě noci na Karlštejně!

K Romantickému pobytu na Karlštejně lze doobjednat

K balíčku Romantický pobyt na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 700 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště – 3 299 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového relaxačního centra s vířivkou, finskou saunou a fitness – 2 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete též využít následujících služeb: nově vybudované hotelové relaxační centrum, v blízkosti hotelu se nachází známé golfové hřiště, sportovní areál s tenisovými kurty či jízdárna. Okolí hotelu dále poskytuje ideální možnosti pro cyklistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření.

Vybavení pokoje

Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, telefonem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupelovou kosmetikou na přírodní bázi ECO BOUTIQUE s extrakty z aloe vera a zeleného čaje.

Stravování

V ceně balíčku Romantický pobyt na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou buffetu / a la carte (případně je možné, aby vám byla snídaně servírována “až do postele”) a romantická večeře při svíčkách ve formě tříchodového menu. Hotelová restaurace společně s letní terasou Vám může ideálně posloužit i na další chody během pobytu.

Lokalita romantického pobytu

Střední Čechy – Karlštejn

Zajímavosti okolí

Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní

Romantický pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 700 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty.

Cena

10 999 Kč za pár  (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

Karlštejn ubytování víkend pro dva na hradě víkendové pobyty - Karlštejn víkendové pobyty ubytování Karlštejn romantický víkend na Karlštejně víkend pro dva na Karlštejně romantická noc na Karlštejně jízda kočárem na Karlštejn romantická noc hotely Karlštejn noc pro dva Karlštejn romantický pobyt na Karlštejně noc Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn hotely levně karlstejn romantický pobyt na hradě Karlštejn romantický víkend na Karlštejně

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.