Františkovy Lázně pro dva

Pořádná porce relaxace na vás čeká ve Františkových Lázních. Masáže, koupele, solná jeskyně či návštěva vodního světa se postarají o vydařený relaxační program ke kterému samozřejmě přidáme ubytování v oblíbeném hotelu i lahodnou polopenzi.

Zde je kompletní program pobytu Františkovy Lázně pro dva: jak již z názvu pobytu vyplývá, tentokrát vás vypravíme do Františkových Lázní. Zde pro vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu 3* standardu. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si pochutnáte na polopenzi v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je odpočinek a proto jsme připravili bohatý relaxační program. Dáma se může těšit na klasickou masáž zádové sestavy, kokosovou pedikúru následovanou reflexní masáží plosek nohou, perličkovou lázeň a na vstup do solné jeskyně. Pán si zase vychutná klasickou masáž zad, relaxaci ve vířivé koupeli a ani u něj nechybí vstup do solné jeskyně. Jako bonus vám do pobytového balíčku ještě přidáme vstup do františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány, vodními skluzavkami či wellness centrem.

K pobytu pro dva lze doobjednat

K pobytu Františkovy Lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 2 500 Kč, 2) Balíček Hýčkání – medová masáž pro dámu a hawaiská masáž Lomi Lomi pro pána – 1 500 Kč, 3) Balíček Zkrášlení – revitalizační masáž obličeje a dekoltu pro dámu a koupel se solí z Mrtvého moře pro pána – 1 300 Kč, 4) Balíček Relax – aromaterapeutická masáž pro dámu a masáž hot stones pro pána – 1 580 Kč, 5) Balíček Hit – anticelulitydní masáž pro dámu a masáž Lomi Lomi pro pána – 1 580 Kč, 6) Balíček Lázně Speciál – rituál Lomi Lomi pro dámu a thajská olejová masáž pro pána – 1 580 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pobyt Františkovy lázně pro dva nabízí příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování

V ceně pobytu Františkovy Lázně pro dva je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe na každé ráno a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci po oba večery. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita lázeňského pobytu pro dva

Františkovy Lázně (hotel se nachází u lázeňského parku v blízkosti centra lázní)

Zajímavosti okolí

Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní

Pobyt Františkovy Lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Cena

7 899 Kč za pár  (3 949 Kč / osoba)  hodnota pobytu 316 bodů

relaxacni vikendrelaxační víkendrelaxacni vikendy františkovy lázněrelaxační víkendyrelaxační víkend v lázníchvíkend v lázníchfrantiškovy lázněfrantiškovy lázně hotelyrelaxační víkend františkovy lázněrelaxační víkend v lázních

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.