Pohádková noc v Hluboké nad Vltavou

Pohádková noc vám nabídne luxusní ubytování 5* standardu nedaleko zámku v Hluboké nad Vltavou. Výběrový pobyt doplní neomezené užívání moderního hotelového wellness centra s velkým bazénem, lahodná strava v čele se slavnostní romantickou večeří ve stylové hotelové restauraci či společná relaxace ve speciální dvojvaně.

Zde je kompletní program pobytu Pohádková noc v Hluboké nad Vltavou: kam jinam se vypravit prožít pohádkovou noc než do 5* hotelu s moderním wellness centrem v populární Hluboké nad Vltavou. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a potěší vás i milé překvapení na pokoji. Následně vám již nic nebude bránit plně užívat možností hotelu i lokality. Po celý pobyt budete moci neomezeně relaxovat v hotelovém wellness centru, kde vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrum. Příjemné chvilky relaxace ještě doplníme o romantickou aroma lázeň, kterou si vychutnáte se svým partnerem / partnerkou privátně ve speciální dvojvaně.

O vydařený večer se postará slavnostní večeře doplněná o aperitiv a láhev vína v příjemné atmosféře stylové hotelové restaurace. Navíc si pobyt můžete zepstřit návštěvou zámku či procházkou zámeckými zahradami. (Jedná se o pobyt na dva dny a jednu noc v případě zájmu lze prodloužit na víkend – doplatek za prodloužení s polopenzí činí 6 900 Kč).

K pobytu Pohádková noc na Hluboké lze doobjednat

K pobytu Pohádková noc na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 6 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu nebo vína a romantické aranžmá pokoje – 1 200 Kč, 3) Projížďka kočárem po Hluboké – 1 800 Kč, 4) Privátní pronájem vířivky a sauny pro pár- 2 000 Kč, 5) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) – 2 999 Kč, 6) Balíček Hluboká – čokoládová beauty masáž pro dámu, klasická masáž pro pána – 2600 Kč, 7) Balíček Radost – bylinná koupel následovaná relaxační masáží zádové sestavy pro každého z páru – 3000 Kč, 8) Balíček Harmonie – revitalizační peeling pro dámu a podvodní regenerační masáž pro pána – 2300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Luxusní pokoje 5* hotelu vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu, s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika.

Stravování

Během Pohádkové noci si jistě vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídani formou pestrých švédských stolů doplní tříchodové večerní menu včetně láhve vína a aperitivu. Hotelová restaurace, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni vás svými pokrmy jistě mile překvapí. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek sprofesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita pohádkové noci

Jižní Čechy – Hluboká nad Vltavou – hotel se nachází přímo pod zámkem u golfového resortu

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Pobyt Pohádková noc na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (druhá noc včetně polopenze pro pár činí 6 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může cestovat s vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 360 bodů)

wellnes pobyt wellness pobyty wellnes pobyty wellness pobyt wellness pobyt pro dva wellnes pobyty pobyty wellnes pobyt wellnes vHluboké nad Vlatvou pobyty wellnes pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboké pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboké pobyt wellnes Hluboká 5* hotely pobyty wellnes v Hluboké

Mapa

Z hodnocení klientů

Hotel na úrovni, výborné jídlo i obsluha v restauraci, kvalitní wellness s velkým bazénem. Přestože nám celý pobyt propršel nebylo třeba z hotelu nikam chodit. Ing. J. Stezka

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.