O nás

Již čtrnáctým rokem přinášíme našim klientům ty nejzajímavější místa na romantické a wellness víkendy v ČR. Bohatá nabídka pobytových balíčků pro dva vás zavede do všech koutů naší vlasti a společně se zajímavým programem vám připraví vydařený víkendový pobyt.

Pestrý výběr nabízíme i v typu ubytování, aby si každý mohl zvolit přesně to, po čem touží. Můžete vybírat jak mezi luxusními hotely či wellness centry, tak mezi menšími a klidnějšími hotýlky či penziony na samotě v přírodě.

Ceny u našich balíčků jsou vždy finální za víkendový pobyt pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete vy nebo obdarovaní ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete. Cenu garantujeme po celou dobu platnosti poukazu i pokud hotel pobyt během této doby zdraží.

Romantický víkend je vhodným dárkem k svatbě, k narozeninám či k významnému výročí a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát vystavený na jméno (jména) společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr romantického víkendu i na obdarovaných a k tomu slouží Volný poukaz v různých hodnotách. U Volného poukazu nabízíme i službu Obdrž hned a plať až později s tím, že certifikát obdržíte obratem a platíte až za týden po jeho obdržení. Co se týče termínu pobytů poskytujeme buďto variantu s přímou volbou termínu nebo poukaz bez stanoveného datumu pobytu s platností 6 měsíců.

Pobytový balíček jsme vám schopni fyzicky doručit kurýrem do druhého dne případně emailem do 10 minut od objednávky. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Jak objednat.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i krajskými organizacemi, umístili jsme se v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji na výborném třetím místě. Web od roku 2013 patří do skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje přes 20 spolehlivých portálů se zaměřením na pobytové balíčky a která patří mezi významné online prodejce pobytů v ČR.    

V sekci Garance se můžete přesvědčit, proč naše služby volí stále více klientů.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i vás nebo vaše blízké vyšleme na romantický víkend snů! 

Váš tým Romantickevikendy.cz

víkend wellness pro dva wellness víkend pro dva víkend pro dva wellness víkendy wellness pro dva víkend pro dva