Aktuálně

2.7.20 Nově se v naší nabídce můžete těšit na exkluzivní zámecký balíček na vychodní Moravě ve Slavičíně, kde si budete moci vychutnat ubytování přímo na zámku, výběrovou zámeckou kuchyni i pestrý relaxační program.

24.5.20 Zítra opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová bude už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

16.4.20 Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami  naší vlasti.

7.4.20 Na všechny objednané poukazy (jak na konkrétní pobyt tak Volné poukazy) nyní poskytujeme platnost na celý rok 2020. Snad již brzy bude líp a budeme vás opět moci posílat na vydařené víkendové pobyty. Hodně sil, pozitivní mysl a hlavně zdraví všem.

19.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir – pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na info@romantickevikendy.cz nebo na 739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později – pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe – hodně síly všem.

12.3.20  I přes vyhlášený nouzový stav pobyty v hotelech prozatím probíhají bez jakýchkoliv změn (aktuální situaci neustále monitorujeme a pokud by došlo ke změně budeme ihned hosty, kterých se to týká informovat). Pokud máte objednávku na některý z blížících se termínů a nejste si jisti zda se pobyt uskuteční tak nás prosím kdykoliv kontaktujte.

6.3.20 Vyzkoušejte nové exkluzivní ubytování na zámku nedaleko Prahy. Jedinečná atmosféra zámeckého hotelu doplněná o zážitkové á la carte menu si vás jistě získá. Bližší informace k pobytu, který je nyní se zaváděcí slevou naleznete zde.

7.2.20 Využijte skoro jarního počasí a vypravte se na Valentýnský víkend do oblíbené Hluboké nad Vltavou, kde jsme pro vás připravili nový pobytový balíček přímo u zámku.

1.1.20 Děkujeme za důvěru v roce 2019 a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku s magickým číslem 2020.

17.12.19 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 21.12., v neděli 22.12., v pondělí 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

2.12.19 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 20.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání – takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

20.11.19 Pokud vybíráte víkendový pobyt jako vánoční dárek tak vám můžeme doporučit Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2020.

24.10.19 Připravili jsme pro vás nový design webových stránek, které nabízí jednoduchou selekci pobytů nejen dle lokalit, ale i dle zaměření. Věříme, že tím pomohou při výběru víkendových pobytů.

2.7.19 Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánek s lahodnou polopenzí, neomezeným vstupem do wellness centra s bazénem a relaxačním programem jistě zpříjemní vaše letní dny. Bližší informace k pobytu naleznete přímo u Víkendu pro dva v Mariánských Lázních.

15.5.19 Gratulujeme deseti výhercům Zlatých romantických víkendů v právě ukončené soutěži v supermarketech Albert a budeme se těšit jakmile si vyberou pobyty z naší pestré nabídky.

8.4.19 Kvalitní 4* ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře, masáže i vyjížďka kočárem v jednom z našich nejoblíbenějších pobytových balíčku vám ideální zpříjemí některý z nadcházejících víkendů. Vypravte se tedy poznat kouzlo jarní Hluboké nad Vltavou.

20.2.19 Ubytování přímo v historickém centru Znojma doplněné o lahodnou polopenzi a neomezenou vinnou degustaci po oba večery naleznete v novém pobytovém balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě. Bližší informace naleznete přímo u pobytového balíčku.

2.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

21.12.18 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

26.11.18 Pokud vybíráte pobytový balíček jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019 a hodnotu poukazu si můžete zvolit sami (jak z nabízených alternativ nebo rádi vystavíme poukaz na libovolnou částku dle vašeho určení).

8.8.18 Vypravte se na vydařený letní wellness pobyt do termálů Patince. Kvalitní ubytování, lahodná strava, 6 relaxačních procedur a hlavně neomezené vodní radovánky jsou ideální alternativou relaxačního pobytu pro pár i pro celou rodinu. Bližší informace k populárnímu balíčku naleznete zde.

19.7.18 Prosluněná Pálava s balíčkem plným lahodného vína vás již očekává na vydařený letní pobyt. V případě zájmu vám rádi nabídneme k výběru i další pobyty spojené s vínem.

10.5.18 Vypravte se na zážitkovou noc do luxusního 5* zámeckého hotelu na Vysočině nyní s akčním zvýhodněním. Více informací naleznete přímo u pobytu Romantická zážitková noc na 5* zámku.

14.4.18 Využijte slevu na jarní víkendy ve wellness hotelu v krásné přírodě Malé Fatry. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Malá Fatra pro dva.