Relaxační pobyt pro ženy v Poděbradech

Oblíbené středočeské lázně jsou ideálním místem na relaxaci a načerpání nových sil a proto jsme zde připravili tento pobytový balíček ve stylu dámské jízdy. Součástí pobytu je kvalitní ubytování, lahodná strava formou polopenze a pestrý relaxační program čítající 10 procedur.

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt pro ženy v Poděbradech: tentokrát Vás vypravíme do historického lázeňského města, kde na pravém břehu Labe nedaleko zámku pro Vás bude připraveno ubytování ve stylovém lázeňském hotelu. Hotel se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou bufetu doplní servírované večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Hlavním cílem pobytu je však odpočinek a proto je ve skladbě pro každou dámu připraven následující relaxační program: masáž lávovými kameny, parafínový zábal rukou, růženínová masáž obličeje, rašelinový obklad a parní aromaterapie (tzn. celkem 10 procedur). Dále se jistě neopomenete vydat na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte poděbradské lázeňské oplatky.

K Relaxačnímu pobytu pro ženy v Poděbradech lze doobjednat

K Relaxačnímu pobytu pro ženy v Poděbradech je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro dvě dámy – 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Speciál – 1x masáž éterickými oleji, 1x rekondiční masáž – 1 800 Kč,  3) Balíček masáží – 1x čínská tlaková masáž, 1x kompletní rekondiční masáž – 2 000 Kč, 4) Balíček Poděbrady – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dvě dámy – 2 900 Kč, 5) Balíček Zkrášlení – 2x manikúra a 2x pedikúra – 2 600 Kč, 6) Balíček Radost – 2x Luxusní ošetření pleti v kosmetickém salonu – 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na zámek nebo na řeku Labe.

Stravování

Součástí pobytového balíčku pro ženy v Poděbradech je polopenze. Každé ráno se můžete těšit na snídani formou bufetu a po dni plném relaxace Vás budou čekat chutné večeře formou výběru z menu. Lahodné pokrmy a příjemné posezení hotelové restaurace je v letních měsících ještě doplněno o možnost využít venkovní terasu s výhledem na řeku Labe.

Lokalita pobytu pro ženy

Poděbrady – Střední Čechy (hotel se nachází u zámku v centru Poděbrad)

Ostatní

Pobyt pro ženy v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc se snídaní navíc je 2 400 Kč), přímo u hotelu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobyt lze využít i ve variantě pro jednu dámu (kalkulaci Vám zašleme obratem) případně pro pár – Relaxační víkend v Poděbradech

Cena

8 999 Kč za dvě dámy  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

  ubytování Poděbrady Poděbrady ubytování  Poděbrady levné ubytování Poděbrady víkend pro dva Podebrady  Podebrady ubytovani Poděbrady víkendy pro dva Podebrady ubytovani 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.