Za vinnou degustací i relaxací na Znojemsko

Kvalitní ubytování ve vyhledávaném znojemském regionu doplníme o lahodnou stravu, vinnou degustaci ve sklípku, neomezený vstup do hotelového wellness centra a bazénu i privátní pronájem vířivky. Pro vydařené dny na slunné jižní Moravě má tento pobyt velmi dobře “zaděláno”.

Zde je kompletní program pobytu Za vínem i relaxací na Znojemsko: připravili jsme pro vás ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který se nachází nedaleko Znojma. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů. které doplní lahodná tříchodová večeře (případně večeře formou buffe) první večer pobytu a během druhého večera ochutnávka skvělých moravských vín přímo v tradičním jihomoravském vinném sklípku včetně občerstvení.

Příjemné chvíle vás jistě čekají i při privátním pronájmu hotelové vířivky ve wellness centru. Navíc je součástí pobytu neomezený vstup do hotelového plaveckého bazénu, sauny, parní lázně a fitness centra a jistě využijete i ideální lokality na nějaký vydařený výlet.

K pobytu Za vínem i relaxací lze doobjednat

K pobytu Za vínem i relaxací je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 345 Kč, 2) Welcome set – láhev sektu a mísa ovoce nebo sladké překvapení na pokoji – 699 Kč, 3) Balíček Relax – bylinná masáž zádové sestavy pro pána a ayurvédská bylinná lázeň pro dámu – 1 750 Kč, 4) Balíček Luxus – celková masáž éterickým olejem pro dámu a regenerační masáž zádové sestavy pro pána – 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, telefon, LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování

V ceně tohoto pobytu jsou zahrnutý snídaně formou švédských stolů po obě rána a jedna večeře formou tříchodového menu nebo formou buffe. Na druhý večer je připravena vinná degustace ve sklípku včetně občerstvení. Mimo hotelové restaurace vám k posezení u lahodné kávy či exotických drinků poslouží i hotelový Lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku

Jižní Morava – Znojemsko (hotel se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma)

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 345 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

Cena romantického víkendu pro dva

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 360 bodů

jižní morava víkend pro dva znojemskovíkend vinný sklípekvíkend pro dva hotely znojmo vinný sklepvíkend pro dva znojmo s návštěvou sklípkuhotely ve znojměvíkend pro dva jižní morava znojmoromantický víkend pro dva znojmorelaxční víkend u znojmapobyt pro dva na jižní morava, hotely znojmo, vinná degustacevinná degustace, ubytování

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.