Wellness víkendový pobyt v Náchodě

Wellness víkendový pobyt v Náchodě vás zavede do oblíbeného wellness hotelu a nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, pestrý relaxační program a ideální lokalitu na zajímavé výlety.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Wellness víkendový pobyt v Náchodě: tentokrát vás vypravíme do wellness hotelu na okraji Náchoda, kde si užijete víkend plný relaxace. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi – snídaně i večeře budou připraveny formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

A lahodnou stravu doplní i slíbená porce relaxace. Společně budete relaxovat během privátního pronájmu whirpoolu i při příjemném prohřátí těla během relaxace v infrakabině. K tomu navíc přidáme jednorázový vstup do hotelového bazénu též pouze pro vás dva.

K wellness víkendu lze doobjednat

K pobytu Wellness víkend v Náchodě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár – 2 400 Kč 2) Welcome set po příjezdu – láhev vína a květina pro dámu na pokoji – 699 Kč, 3) Balíček Pohádka pro dva – společná aromatická koupel následovaná privátním pronájem sauny – 1 490 Kč, 4) Whirpool plus – hodinový pronájem whirpoolu a wellness pro pár včetně sektu (nad rámec balíčku) – 1 000 Kč, 5) Balíček Relax pro dámu – klasická masáž zádové sestavy doplněná o regenerační zábal a prohřátí v infrasauně pro dámu – 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného wellness hotelu Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD – TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování

Během wellness víkendu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou teplých a studených buffetových stolů (případně večeře formou tříchodového menu v období nižší obsazenosti hotelu) v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita wellness víkendu

hotel se nachází na okraji Náchoda a ke ideálním výchozím bodem na zajímavé výlety po okolí

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko – teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní

Pobyt wellness víkend v Náchodě je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen.

Cena wellness víkendu

6 999 Kč za pár  (3 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 280 bodů

wellness víkend pohádkový wellness víkend wellness víkendy víkend s wellness wellness víkend nachod wellness víkend pro dva wellness víkend náchod wellness víkendy náchod ubytování wellness náchod wellness víkend kladské pomezí ubytování wellness hotely náchod wellness víkend pro dva kladské pomezí ubytování wellness hotely náchod wellness víkend pro dva kladské pomezí

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.