Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Vám nabídne výběrový hotel přímo pod tatranskými vrcholky. Komfortní ubytování doplněné o lahodnou polopenzi, bohatý relaxační program (neomezený vstup do wellness + masáže) a mnoho možností na další vyžití jsou garancí maximálně vydařeného pobytu.

Zde je kompletní program Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách: tentokrát jsme pro Vás připravili “lahůdkový” pobyt přímo pod Lomnickým štítem ve Vysokých Tatrách. Můžete se těšit na kvalitní ubytování ve stylovém 4* hotelu, který se nachází přímo pod tatranským panoramatem.

Během wellness pobytu budete moci neomezeně využívat hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní a venkovní bazén, parní lázeň, whirpool, klasickou saunu a infrasaunu, tepidárium a posilovnu. K dispozici Vám bude i sportovní centrum s možností zahrát si kulečník či stolní tennis (též součástí pobytu) a samozřejmě lze k balíčku přidat i vstup na 18 ti jamkové golfové hřiště, které patří do hotelového areálu (využití tréninkových ploch je zcela zdarma). V zimě si zase zpestříte pobyt lyžováním či odpočinkem v nedalekém termálním koupališti, v letních měsících využijete mnoho možností na procházky, vysokohorské túry krásnou přírodou či cyklistiku.

Samozřejmě nechybí ani slíbené masáže. Pro každého z páru je připravena klasická masáž zádové sestavy. Lahodná polopenze – snídaně formou švédských stolů a večeře formou výběru z tříchodového menu vhodně doplní tento vydařený pobyt.

K Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách lze doobjednat

K Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 3 700 Kč, 2) Balíček Relax Speciál – masáž lávovými kameny pro pána, originální zeštíhlující masáž pro dámu – 2 699 Kč, 3) Masážní balíček – pro dámu bylinná masáž, pro pána thajská masáž – 2 599 Kč, 4) Jednodenní vstup na 18ti jamkové golfové hřiště přímo u hotelu (pro jednu osobu) – 1 400 Kč, 5) Balíček Fun – 2x masáž Shiatsu plus vyjížďka na koních pro dva 2 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortní pokoje nedávno otevřeného stylového hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zajisté potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, připojením k internetu a minibarem. Součástí pokoje je i balkón, který nabízí úchvatný výhled na Lomnický štít a další vrcholy Vysokých Tater.

Stravování

V ceně Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na lahodné snídaně formou švédských stolů a na večeře formou tříchodového menu dle výběru. V hotelu Vám bude k dispozici stylová restaurace s překrásným výhledem na okolní vrchy, Lobby bar, kde si u krbu můžete vychutnat drink, domácí moučník (v ceně víkendového pobytu) nebo třeba zmrzlinový pohár, v letních měsících je součástí restaurace i venkovní terasa.

Lokalita wellness pobytu

Slovensko – Vysoké Tatry

Ostatní

Wellness pobyt v Tatrách je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena

10 999 Kč za pár (5 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 440 bodů

wellness pobytwellness pobyt tatrytatry wellness pobytvysoké tatry wellness pobytytatry wellness pobytywellness tatry pobytypobyty tatrty wellnesswelness pobyt vysoké tatryvysoké tatry wellnesswellness vysoké tatry pobytvysoké tatry wellness pobytywellness vysoké tatry pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.