Víkend s dětmi na Hluboké s návštěvou ZOO

Víkend s dětmi na Hluboké je tou nejlepší alternativou na vydařený pobyt pro celou rodinu. Ubytování v kvalitním hotelu 4* standardu v oblíbené destinaci, lahodná strava, vstup do relaxačního centra a návštěva ZOO, kterou si jistě užije celá rodina.

Zde je kompletní program pobytu Víkend s dětmi na Hluboké: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v nedávno otevřeném hotelu v Hluboké nad Vltavou, který se nachází jen několik málo kroků od samotné zámecké dominanty. Během pobytu si celá rodina pochutná na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou menu, která bude doplněna o zmrzlinové poháry pro děti. Dále si jistě nenecháte ujít návštěvu populární ZOO v Hluboké nad Vltavou, kde se děti budou moci seznámit se zvířaty ze všech koutů světa.

A v balíčku nechybí ani relaxace v podobě vstupu do hotelového relaxačního centra, které obsahuje bazén s protiproudem, whirlpool, saunu a infrasaunu na každý den pobytu pro celou rodinu. Pojeďte si tedy užít rodinný pobyt plný zážitků do Hluboké nad Vltavou.

K Rodinnému víkendu na Hluboké lze doobjednat

K pobytu s dětmi na Hluboké je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro celou rodinu – 2 980 Kč, 2) Druhá rodinná večeře formou tříchodového menu – 1 500 Kč, 3) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 4) Welcome set – láhev vína a vstupenky na zámek Hluboká pro celou rodinu na pokoji po příjezdu – 1490 Kč, 5) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 799 Kč, 6) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 599 Kč, 7) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně – letadlo je pouze pro tři osoby) – 3 399 Kč, 9) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 10) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete dále využít následujících služeb: green fee na golfovém hřišti v Hluboké nad Vltavou, projížďku na koních, relaxační centrum včetně balneo služeb, tenisové kurty, bowling a půjčovnu kol.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV – SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Stravování

V ceně rodinného balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a jedna večeře formou tříchodového menu pro pro celou rodinu doplněná o zmrzlinové poháry pro děti. K dispozici Vám bude stylová hotelová restaurace a caffe bar s letní terasou.

Lokalita rodinného víkendu

Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází v blízkosti zámku)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází i Aquapark, nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Víkend s dětmi na na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 980 Kč pro celou rodinu), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Pobytový balíček je pro dva dospělé a jedno nebo dvě děti do 12ti let. Pro děti starší 12ti let je účtován doplatek 800 Kč / pobyt.

Cena

9 999 Kč za rodinu  hodnota pobytu 400 bodů

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotelyromantické víkendy romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levněromantické víkendové pobyty romantická noc v Hluboké pro dva  

Mapa

Z hodnocení klientů

Chtěla bych vám poděkovat za zakoupený poukaz na pobyt s dětmi v Hluboké, který jsem darovala dceři s rodinou k vánocům. Dnes mě mladí přivezli fotoknihu, kterou nechali z tohoto výletu vyrobit a prý byli se vším moc spokojení. Jako nejlepší důkaz poslouží i fotografie usměvavých tváří mých vnuček ve fotoknize.

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.