Stylová relaxace na jižní Moravě

Ubytování ve 4* hotelu v Národním parku Podyjí ve Znojemské vinařské oblasti doplníme o lahodnou polopenzi a navíc přidáme balíček 8 relaxačních procedur s neomezeným užíváním hotelového wellness centra. Pojeďte si vychutnat tento krásný kout naší vlasti a užít vydařený relaxační pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Stylová relaxace na jižní Moravě: tentokrát jsme pro vás připravili opravdu bohatý relaxační víkend ve vínu zaslíbeném Znojemském regiónu. Ubytování jistě zpříjemní kvalitně vybavené pokoje i pestrá nabídka vyžití, které moderní 4* hotel poskytuje. Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. V hotelové restauraci si vychutnáte snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Mimo mnoha možností na poznávání, zajímavých výletů, vinařskou turistiku či sportovní aktivity si během pobytu dopřejete vydatnou porci relaxace. Jak již bylo uvedeno je pro Vás připraveno následujících 8 relaxačních procedur: 2x klasická masáž zádové sestavy, 2x koupel v bylinné lázni, medová masáž poro dámu, reflexní masáž pro pána a privátní relaxace v infrasauně pro pár. Vše ještě vhodně doplní neomezené užívání hotelového wellness s bazénem, whirpoolem, parní kabinou a fitness centrem během celého pobytu.

K pobytu Stylová relaxace na jižní Moravě lze doobjednat

Ke Stylové relaxaci ve Znojmě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 500 Kč 2) Balíček Beauty Relax – pro dámu celkové kosmetické ošetření pleti, pro pána hydromasážní kúra proti bolesti zad – 1 600 Kč, 3) Privátní wellness – hodinový privátní pronájem bazénu, vířivky, parní kabiny a sauny pro pár – 2 500 Kč, 4) Balíček Sport – pronájem kol pro pár + hodina bowlingu – 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylové hotelové pokoje 4* standardu jistě osloví každého návštěvníka. Součástí výbavy každého pokoje je klimatizace, koupelna se sprchou, WC a fénem, kabelová televize, telefon, minibar, trezor, bezdrátové připojení k internetu wi-fi, venkovní žaluzie a župany. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování

V ceně relaxačního víkendu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou bufetových stolů na každé ráno doplní po oba včery lahodná večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Mimo restaurace vám bude v hotelu k dispozici bar, vinárna i vinný sklípek. K příjemnému stolování ideálně poslouží i venkovní terasy, kde Vám ochotný personál rád připraví stůl.

Lokalita relaxačního víkendu pro dva

Jižní Morava – Znojemsko (hotel se nachází u Znojma v NP Podyjí)

Zajímavosti okolí

Přímo u hotelu se můžete napojit na 5 nádherných cyklostezek. Hotel má ideální výchozí polohu pro výlety do nedalekého Národního parku Podyjí, do jednoho z nejstarších měst České republiky Znojma, na Vranovskou přehradu a zámek Vranov nad Dyjí či za ochutnávkami vína do vinných sklepů v obci Šatov nebo za hranice do historického vinařského městečka Retz. V pěší dostupnosti od hotelu je nejznámější moravská vinice Šobes. Krásný výlet představuje též pouhých 80 kilometrů vzdálená Vídeň.

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu volněji než během víkendů, případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč pro pár). Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu. Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi.

Cena romantického víkendu pro dva

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba) – hodnota pobytu 360 bodů

jižní morava relaxační víkendrelaxace znojmo ubytování jižní moravahotely znojmo ubytování stylovévíkend pro dva s vínem ve znojměrelaxae pro dva ve znojměvíkend pro dva jižní morava znojemskostylové ubytování znojemskoznojmo pobyty pro dvahotely znojmo4*ubytování jižní moravahotely 4* znojmo4*ubytování jižní morava znojemskovýběrové hotely 4* znojmo4*ubytování pro pár jižní morava znojemsko

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.