Romantická noc na Hluboké

Ne každý vyšetří na pobyt celý víkend a proto jsme pro vás připravili Romantickou noc na Hluboké. V balíčku s kvalitním ubytováním ve 4* hotelu přímo pod zámkem, lahodnou stravou, vstupenkami na zámek a relaxací v podobě masáží a vstupu do wellness centra vám zaručeně nebude nic chybět.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na Hluboké: ubytujeme vás v hotelu 4* kategorie, který se nachází ihned u zámecké dominanty v Hluboké nad Vltavou. Zámecké zahrady vám poslouží jako ideální místo na romantickou procházku a jistě též nevynecháte prohlídku samotného zámku, který je otevřen celoročně (vtsupenky na zámek jsou již součástí balíčku).

Následně můžete vyzkoušet hotelové relaxační centrum (bazén s protiproudem, whirpool, sauna, infrasauna), kde si příjemně odpočinete. A poté si budete moci vybrat zda dáte přednost romantické večeři formou tříchodového menu v hotelové restauraci nebo zda zvolíte klasické masáže zádové sestavy v hotelovém balneo centru (výběr je zcela na vás). Druhý den pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů. Balíček je možné prodloužit o druhou noc včetně snídaně na víkendový pobyt – za 2 400 Kč.

K pobytu Romantická noc na Hluboké lze doobjednat

K pobytu Romantická noc Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 400 Kč, 2) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 3) Welcome set – kytice růží pro dámu a láhev kvalitního sektu pro pána po příjezdu – 999 Kč, 4) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 5) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána – 1 700 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž pro dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro pána – 1 900 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) – 2 999 Kč, 8) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hřiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč, 9) Beauty balíček – líčení od profesionální vizážistky pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána – 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné hosty. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem či minibarem.

Stravování

V ceně pobytu Romantická noc na Hluboké je zahrnuta polopenze. V den příjezdu pro vás bude připraveno tříchodové večerní menu v hotelové restauraci. Druhý den pobytu si vychutnáte snídani formou švédských stolů. K dispozici vám bude nejen hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou.

Lokalita romantické noci

Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází přímo pod zámkem)

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Romantickou noc na Hluboké je možné uskutečnit jak o víkendu, tak v průběhu pracovního týdne, kdy je v hotelu klidněji. Pobyt lze i prodloužit – cena za noc navíc s polopenzí je 2 400 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Cena

4 899 Kč za pár (2 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 196 bodů

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké romantický večer pro dva ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hluboká romantická večeře romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva

Mapa

Z hodnocení klientů

Čisté pokoje, milý personál, romantická večeře moc chutnala a na zámek je to opravdu kousíček. Děkujeme za krásný svatební pobyt. Hana Trnková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.