Relaxační víkend pro ženy na Hluboké

Relaxační víkend pro ženy je pobytový balíček s programem plným relaxačních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy společně s kamarádkou načerpat energii a prožít vydařený pobyt do Hluboké nad Vltavou.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend pro ženy: vypravíme vás do populární Hluboké nad Vltavou, kde bude připraveno ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází nedaleko zámecké dominanty. Na prohlídku zámku si čas jistě uděláte, ale věřte, že to v bohatém programu nebude jednoduché.

Budeme se snažit, abyste prožily 3 dny plné relaxace a pohody. Vychutnáte si hodinovou klasickou masáž celého těla , kterou doplníme o zkrášlení vašeho zevnějšku v podobě líčení od profesionální kosmetičky (pokud však dáte raději přednost dalším masážím je možné líčení nahradit za thajskou masáž aromatickým olejem – výběr je zcela dle vás) a v neposlední řadě budete moci využívat každodenního vstupu do hotelového wellness centra s bazénem s protiproudem, whirlpoolem, saunou a infrasaunou.

K tomu přidáme lahodnou polopenzi složenou ze snídaní formou švédských stolů a s tříchodovými večeřemi formou menu v hotelové restauraci. Relaxační víkend pro ženy v Hluboké Vám alespoň na pár dní připraví skutečný ráj na zemi.

K Relaxačnímu Víkendu pro ženy na Hluboké lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend pro ženy je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 1 990 Kč, 2) Vyjížďka kočárem po Hluboké s přistavením kočáru před hotel – 1 800 Kč, 3) Welcome set – láhev sektu a vstupenky na zámek Hluboká na pokoji po příjezdu – 1099 Kč, 4) Pohoštění na pokoj – variace lahodných sýrů s lahví výběrového vína – 599 Kč, 5) Balíček Relax – medová masáž a medový zábal pro jednu dámu, rekondiční masáž pro druhou dámu – 1 600 Kč, 6) Balíček Hluboká Exklusive – čokoládová masáž a čokoládový zábal pro jednu dámu a thajská masáž aromatickými oleji pro druhou dámu – 2 000 Kč, 7) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) – 3 399 Kč, 8) Golf Hluboká – 2x Green fee na 18 jamkové hiště + hodinový soukromý trénink s trenérem – 4 220 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Elegantně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie se zcela jistě postarají o vydařený relaxační víkend. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem.

Stravování

V ceně pobytu Relaxační víkend pro ženy je zahrnuta lahodná polopenze. Každé ráno pro Vás budou připraveny snídaně formou švédských stolů a po oba večery si pochutnáte na tříchodovém menu v hotelové restauraci. Mimo restaurace můžete přímo v hotelu využít i Caffe bar s letní terasou.

Zajímavosti okolí

Na zámek Hluboká to budete mít “co by kamenem dohodil“ a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Lokalita relaxačního víkendu pro ženy

Hluboká nad Vltavou – hotel se nachází u zámecké dominanty

Ostatní

Relaxační víkend pro ženy je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro dvě dámy se snídaní je 1 990 Kč případně 2 990 Kč s polopenzí), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Dle soutěže Czech hotel awards se jedná o nejlepší 4* hotel v jižních Čechách.

Cena

9 999 Kč za dvě dámy  (4 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 400 bodů)

romantická noc Hluboká romantická noc na Hluboké relaxační víkend pro ženy ubytování Hluboká nad Vltavou hotely romantický večer na Hluboké víkendové pobyty - Hlubokáromantický večer pro dva romantická večeře  ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké ubytování Hluboká levně romantická noc v Hluboké pro dva

Mapa

Z hodnocení klientů

Moc děkuji za vaše služby a ochotu. Můžu s klidem říct ,že jsme na Hluboké prožily nádherný víkend. Moc se těším na to až si po Novém roce od vás s dcerou vybereme další relaxační pobyt jako byl tento. Jana Prosová

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.