Prodloužený víkend s dětmi na farmě s minizoo

Prodloužený víkend s dětmi na farmě to jsou 4 vydařené dny v nedávno zrekonstruované venkovské usedlosti nedaleko Františkových Lázní. Pobyt nabídne mimo ubytování a polopenze bohatý program pro děti (např. jízdu na poníkovi, návštěvu minizoo a ekofarmy).

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend s dětmi na farmě: tentokrát jsme připravili pobytový balíček pro celou rodinu v hotelu, který vznikl rekonstrukcí venkovské usedlosti. Během prodlouženého víkendu si pochutnáte na polopenzi. Snídaně formou buffetu doplní večeře formou výběru z menu pro celou rodinu.

Dále je součástí pobytu petré vyžití pro děti. Ve skladbě pobytového balíčku je projížďka na poníkovi (případně na koni – dle věku a váhy dítěte), návštěva hotelové minizoo a ekofarmy, neomezené užívání společenské místnosti s hernou pro děti i dospělé, dětské hřiště, pískoviště s houpačkami, dětský bazén, sportovní aktivity a mnoho dalších možností na zajímavý program pro děti.

Okolí navíc nabízí možnosti na zajímavé výlety či další aktivity (např. kola, inline brusle, čtyřkolky, loďky na vyjížďku po přehradě, která je kousek od hotelu) takže se během prodlouženého víkendu s dětmi rozhodně nudit nebudete.

K Prodlouženému víkendu s dětmi na farmě lze doobjednat

K Prodlouženému víkendu s dětmi na farmě je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro celou rodinu – 3 499 Kč, 2) Balíček Hit – originální bylinná masáž pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána – 1 700 Kč, 3) Balíček Relaxace – medová kúra (zábal, masáž, peeling) pro dámu a klasická masáž celého těla pro pána – 1 800 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Prodloužený víkend s dětmi na farmě Vám nabídne ubytování v příjemně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu a minibar. Hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Stravování

V ceně tohoto pobytu je zahrnuta polopenze pro celou rodinu. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na lahodné večeře formou tříchodového menu. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i bar a v letních měsících terasa, kde pravidelně probíhá grilování.

Lokalita prodlouženého víkendu s dětmi

Západní Čechy – hotel se nachází u přehrady Skalka mezi Chebem a Františkovými Lázněmi

Zajímavosti okolí

Mezi doporučené tipy na výlet jsou nedaleké Františkovy Lázně, přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s hradem a komplexem domů z 15. století. Dále se můžete vypravit do Karlových Varů, Mariánských Lázní, na zámek Kynžvart či do kláštera premonstrátů v Teplé.

Ostatní

Prodloužený víkend s dětmi na farmě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) případně i na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní pro celou rodinu je 3 499 Kč), v letních měsících (červen-září) není součástí vstup do aquaparku jelikož je hostům k dispozici bazén přímo u hotelu, v hotelovém areálu se nachází i uzavřené parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Cena je za dva dospělé a 1 dítě do 10 let. U dětí starších 10 let je doplatek 1395 Kč / pobyt a u dětí straších 13 let je doplatek 2790 Kč / pobyt.

Cena prodlouženého víkendu s dětmi

8 999 Kč za 2 dospělé a 1 dítě do 10 let, hodnota pobytu 360 bodů

wellness vikendovy pobytvíkendový pobyt wellnesswellness vikendyvíkendy wellnesspobyt wellness vikendvíkend wellness pobytpobyty víkendové s wellnessprodloužený víkendwellness víkendové pobytywellness víkend pobyty  víkend s dětmi na farmě

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.