Poznejte krásy Českého ráje

Kvalitní ubytování v nedávno otevřeném 4* hotelu v centru Jičína doplněné o lahodnou stravu v hotelové restauraci, neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem a možnosti volby dalšího programu mezi vyhlídkovým letem nad Českým rájem, klasickými masážemi či privátním pronájmem wellness centra pro pár.

Zde je kompletní program pobytu Poznejte krásy Českého ráje: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás pobyt v moderním 4* hotelu v centru Rumcajsova Jičína v srdci Českého ráje. Po příjezdu do hotelu budete přivítáini welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné stravě v hotelové restauraci (viz. Stravování). Dále budete moci neomezeně relaxaovat v hotelovém wellness s bazénem, saunou a vířivkou.

Z Jičína to budete mít “co by kamenem dohodil” na mnoho oblíbených míst Českého ráje, lokalita je ideální na výlety za poznáním, ale i na turistiku či cyklotoulky. V programu pobytu si dále budete moci zvolit zda dáte přednnost za A) vyhlídkovému letu nad hrady, zámky a skalními městy Českého ráje, za B) relaxačním masážím pro každého z páru v hotelovém balneo centru nebo za C) privátnímu pronájmu whirpoolu a sauny včetně relaxační hudby, lahve vína, občerstvení a ovoce + druhé večeři v restauraci (volba programu je zcela na Vás). Vypravte se tedy za poznáváním krás Českého ráje užít si vydařený pobyt do Jičína.

K pobytu v České ráji lze doobjednat

Pobyt v Českém ráji je možné rozšířit o následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí – 2 900 Kč, 2) Balíček masáží – klasicka nebo aromatická masáž pro každého z páru – 1 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně vybavené pokoje právě otevřeného 4* hotelu poskytují komfortní ubytování. Součástí každého pokoje je klimatizace, podlahové topení, Wi-Fi, LCD TV, trezor, minibar, postele s vysokými matracemi a antialergickým ložním prádlem, psací stůl, křesla, moderní koupelna se sprchovým koutem a WC.

Stravování

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou buffe na každé ráno a jedna večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci Tamlovka. Pokud zvolíte třetí možnost v programu tak jsou součástí balíčku dvě večeře.

Lokalita víkendového pobytu

Hotel se nachází přímo v centru Jičína

Zajímavosti okolí

Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která určitě stojí za návštěvu. Duch minulosti na vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích – Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště a Hrubá Skála. Naleznete zde též památky lidové architektury – Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města, kterých v Českém ráji, též naleznete několik – Prachovské skály, Hrubo či Maloskalsko.

Ostatní

Pobyt v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč), v hotelu jsou k dispozici parkovací garáže (parkovaní je již zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček do 5 Kg může spokojeně cestovat s vámi.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

hotely ćeský rájubytování český rájvíkend český rájpobyty český rájromantický víkend český rájvyhlídkový let český rájvíkendové pobyty český rájčeský ráj vyhlídkový letvíkendové pobyty český rájčeský ráj vyhlídkový let

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.