Pobyt pro ženy v Karlových Varech

Pobyt pro ženy v Karlových Varech nabízí ubytování v oblíbeném 4* hotelu, lahodnou stravu formou polopenze a hlavně pestrý relaxační program v podobě 10 procedur. Vypravte se tedy za maximálně vydařenou relaxací do Karlových Varů.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro ženy v Karlových Varech: jak již úvod napověděl, tentokrát Vás ubytujeme ve 4* hotelu, který se nachází v Karlových Varech. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů či lázeňských oplatek by tedy jistě neměla být během pobytu opomenuta.

Součástí balíčku Pobyt pro ženy v Karlových Varech je lahodná polopenze (snídaně švédskými stoly a večeře formou tříchodového menu dle výběru). Avšak základem je slíbený bohatý relaxační program. Do balíčku jsme pro dámy namíchali následující procedury: 2x aromatickou masáž zádové sestavy, 2x bylinný ayurvédský zábal, 2x aromatickou lázeň, 2x medový zábal a vše jako bonus doplní privátní pronájem sauny a vířivky pro obě dámy. K tomu budete moci ještě dle chuti využívat hotelový bazén. Pojeďte si tedy užít vydařené tři dny a dopřát svému tělu zaslouženou relaxaci do Karlových Varů.

K Pobytu pro ženy v Karlových Varech lze doobjednat

K pobytu pro ženy v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 600 Kč, 2) Balíček Relax speciál – 1x relaxační podvodní masáž a 1x reflexní masáž plosek nohou – 1 499 Kč, 3) Balíček Spa Deluxe – 2x originální zkrášlovací kaviárové terapie – 2 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu poskytují kvalitní ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. Během pobytu Vám budou bezplatně zapůjčeny župany.

Stravování

V ceně Pobytu pro ženy v Kalových Varech je zahrnuta polopenze. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a večeře formou výběru z tříchodových menu. Stylově zařízená hotelová restaurace Vám během pobytu v lázních nabídne kvalitní gastronomii. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu pro ženy

Karlovy Vary

Zajímavosti okolí

Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo – největší a nejteplejší karlovarská terma, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera..

Ostatní

Pobyt pro ženy v Karlových Varech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 600 Kč), parkování je možné před hotelem případně lze za poplatek 150 Kč/den využít parkovací dům, hotel i hotelová restaurace jsou nekuřácké. Pobytový balíček lze využít i pro jednu dámu.

Cena

8 999 Kč pro dvě dámy  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 400 bodů)

pobyt pro ženykarlovy vary pro dvakarlovy vary lázně hotelypobyty karlovy varykarlovy vary pro dvakarlovy vary pro párkarlovy vary pro ženykarlovy vary pobyt pro ženykarlovy vary pro ženy pobyt   hotely karlovy vary pobyty karlovy vary

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.