Pobyt pro dva na renesančním zámku u Prahy

Vypravte se do stylového zámeckého areálu nedaleko Prahy a prožijte nevšední pobyt na renesančním zámku, který po citlivé rekonstrukci nabídne ubytování, které spojuje kouzlo minulosti s komfortem současnosti.

Zde je kompletní program balíčku Pobytu pro dva na renesančním zámku nedaleko Prahy: tentokrát se můžete těšit na výběrový pobytový balíček, který nabízí ubytování přímo v prostorách historického zámku. Nově otevřený zámecký hotel, který citlivě propojil původní dobové prvky s moderní architekturou garantuje maximální komfort ubytování. Renesanční zámek je společně s kaplí obklopen relaxačními zahradami, které jsou ideální na příjemné chvíle odpočinku, posezení či na piknik v trávě.

Po příjezdu na zámek budete přivítáni welcome drinkem v podobě přívlastkového vína. Během pobytu si příjde na své každý gurmán jelikož součástí balíčku je lahodná polopenze v zámecké restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní každý večer 4chodové menu á la carte z rukou kuchařského mistra, který se zaměřuje na poctivou francouzskou kuchyni. Jedinečná atmosféra designového zámeckého hotelu v ideální dostupnosti z Prahy s blízkým okolím nabízejícím mnoho možností na procházky či výlety a zážitkovou gastronomií slibují neopakovatelný zámecký pobyt.

K Pobytu pro dva na renesančním zámku lze doobjednat

K pobytu na renesančním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 6 400 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolní krajinou pro pár – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje zámeckého hotelu jistě uspokojí i nejnáročnější klienty. Každý zámecký pokoj je unikátní a všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi pro maximální komfort bydlení. Součástí výbavy každého pokoje je manželská postel s luxusními matracemi, koupelna se sprchou, toaletou a podlahovým vytápěním, klimatizace, LCD TV, blackout závěsy, set pro přípravu čaje nebo kávy, trezor, minibar, pracovní stůl, připojení k internetu, telefon, fén, kosmetické zrcátko, potřebné koupelnové doplňky, župan a pantofle. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování

Během zámeckého pobytu si vychutnáte výběrovou polopenzi. Snídaně formou bohatého buffe po obě rána doplní na každý večeř 4chodové zámecké menu (předkrm, polévka, hlavní chod a dezert vše á la carte) v zámecké restauraci. Kulinářskému týmu restaurace velí šéfkuchař se zkušenostmi z vyhlášených restaurací. Restaurace se zaměřuje na francouzskou kuchyni a soustřeďuje se na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin, zdravé a poctivé přípravy a absolutního chuťového souladu jídel s podávanými nápoji. Zámecká letní terasa je oblíbeným místem pro odpolední čaj či grilování.

Lokalita

Zámek se nachází v okrese Praha západ, jižně od hlavního města na konci Břežanského údolí v Dolních Břežanech

Ostatní

Pobyt pro dva na renesančním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s výběrovou polopenzí je 6 400 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty.

Cena

13 999 Kč za pár  (6 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 560 bodů
zámecký hotel pobyt na zámku pro dva ubytování na zámku u Prahy luxusní víkend na zámku pobyt pro dva na zámku ubytování na zámku ubytování na zámku pro dva romantický víkend na zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku zámecký hotel romantický víkend pro dva na zámku

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.