Luxusní wellness víkend v Hevízu – Maďarsko

Tento wellness víkend vás zavede do populárního maďarského lázeňského letoviska Hevíz, kde pro vás mimo kvalitního ubytování bude připraven pestrý wellness program (neomezeně vodní i saunový svět), lahodná strava formou polopenze a mnoho možností na relaxaci v čele s termálním jezerem se “zázračnou vodou”.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních Hevíz: oblíbené lázeňské centrum Maďarska je připraveno vám poskytnout tři dny plné relaxace, wellnessu a odpočinku. Připravili jsme pro vás ubytování v hotelu standardu 4*superior, který se nachází jen 400 metrů od termálního jezera, kterým je Hevíz proslaven. Jezero o velikosti 50 hektarů je největším jezerem s teplou léčivou vodou na světě. Teplota vody v létě dosahuje až 35 stupňů a v zimě neklesá pod 22 stupňů Celsia, proto je lokalita vyhledávána celoročně. Léčivá voda působí blahodárně na pohybové ustrojí a o její “zázračné síle” byli přesvědčení už v dobách starověku.

Pokud tedy zrovna nebudete využívat blahodárné účinky Hevízského jezera, tak pro vás budou k dispozici pestré wellness možnosti přímo v hotelu. Během pobytu můžete neomezeně využívat: vnitřní bazén s atrakcemi, venkovní bazén s vodními atrakcemi Acapulco, bazén s termální vodou, whirlpool, dětský bazén, finské sauny, parní lázeň, tepi-caldarium, frigidarium i fitness centrum. Dále se můžete účastnit programů přímo ve wellness jako např. vodní cvičení či gymnastika, power walking, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla atd.).

Abyste na program měli dostatek energie, je součástí pobytu polopenze formou Vital stravování (nyní nově i s poledním polévkovým buffe – viz Stravování). Pokud tedy toužíte po vydařené relaxaci, bohaté nabídce wellness služeb a doplnění energie pro vaše tělo, tak maďarské lázně Hevíz vá sjistě nezklamou.

K pobytu Luxusní wellness v Hevízu lze doobjednat

K pobytu Luxusní wellness v Hevízu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 5 300 Kč, 2) Balíček masáží – pro každého z páru klasická masáž zádové sestavy a reflexní masáž nohou – 2 500 Kč, 3) Balíček Heviz – čokoládové masáž pro dámu a klasická masáž zad pro pána – 1 800 Kč, 4) Společná masáž – klasická relaxační párová masáž – 2 400 Kč.. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby

Přímo v hotelu je možné využít následujících služeb: svět bazénů a svět saun, fitness, dětský koutek, lékařskou poradnu, poradnu pro zdravý životní styl, pronájem kol, hotelové programy: večer s maďarským folklórem, taneční večery, prohlídku města s průvodcem, ochutnávku vín, aktivní sportovní programy: ranní rozcvička, aquaaerobic, stretching, cvičení pro zlepšení držení těla, animační programy a nabízí i výlety po okolí jako např. zámek Festetics, Keszthely, cesta kolem Balatonu, večer v tradičním sklípku atd.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na komfortně vybavené pokoje standardu 4*superior. Součástí každého pokoje je terasa nebo balkon, klimatizace, vana/sprcha, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, televizor se satelitním příjmem, mini-bar a připojení k internetu.

Stravování

V ceně wellness pobytu je zahrnuta polopenze zaměřená na Vital stravování. Jak snídaně tak večeře jsou formou pestrých švédských stolů. Snídaně nabídnou více než 150 různých pokrmů pro sestavení nejdůležitějšího jídla dne. Večeře po příjemně prožitém dni bude lahodným výletem do světa gastronomie. Nabídka bufetových stolů bude zahrnovat chutě tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně, vegetariánské pokrmy a typická jídla regionu župy Zala. Kromě toho můžete ochutnat také populární domácí moučníky, tradiční maďarské polévky a balatonské rybí pokrmy či využít bohatý salátový bufet. Mimo restaurace vám budou k dispozici bar, kavárna a zahradní gril ihned u bazénů. Nově hotel poskytuje na všechny termíny během jara, podzimu a zimy lahodné maďarské polévky k obědu jako bonus gratis.

Lokalita lázeňského pobytu

Termální lázně Hevíz – Maďarsko (cca 300 Km z Brna) – hotel Europa se nachází je 400m od termálního jezera v Hevízu

Ostatní

Pobyt v Hevízu je možné uskutečnit i na delší dobu (cena za noc navíc s neomezeným vstupem do wellness a polopenzí pro pár je 5 300 Kč pro pár) případně v průběhu pracovního týdne na libovolné tři dny a dvě noci, přímo v hotelovém areálu se nachází podzemní parkoviště pro hosty, domácí mazlíček může cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi.

Cena

10 999 Kč za pár (5 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 440 bodů

termální lázně MaďarskoMaďarsko lázněHevíz ubytováníHevíz hotely levné pobytymaďarské lázně levnělevné ubytování Maďarskolazne madarskoheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovaniheviz hotely levněheviz ubytovani madarsko lazne termály

Mapa

Z hodnocení klientů

Špičková strava, tak bohatý výběr nabízí málokde a hlavně tradiční maďarská kuchyně byla perfektně připravena. Do Hevizu se moc rádi opět vrátíme. Soňa Kvačková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.