Luxusní pobyt na renesančním zámku – Křivoklátsko

Luxusní pobyt na renesančním zámku Vás přenese zpět o několik staletí na kouzelné místo v malebné krajině křivoklátských lesů, kde pobývali Karel IV nebo Rudolf II a poskytne Vám ubytování přímo na zámku, plnou penzi v zámecké krčmě, na každý den vstup do privátního zámeckého wellness, relaxační masáže a další pestrý program.

Zde je kompletní program balíčku Luxusní pobyt na renesančním zámku: tentokrát se můžete těšit na zámecké ubytování ve stylových komnatách, kde skutečně pobývali králové a císaři, kteří tvořili historii naší země. Po příjezdu na zámek budete přivítání welcome drinkem a během pobytu si jistě užijete stravování formou plné penze ve středověké krčmě s dobovou atmosférou (viz Stravování). Dále nebude chybět ani relaxace v podobě klasické masáže a na každý den pobytu vstup do zámeckého wellness centra s bazénem, whirpoolem, saunou, párou a soláriem.

Abyste se důkladně seznámili s atmosférou místa je v programu prohlídka zámku s průvodcem i příjemné posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji, výběru sendvičů a dalších pochutinách. V letních měsících Vás navíc čeká zámecký piknik. Obdržíte deku a piknikový koš plný dobrot do zámeckého anglického parku (v zimě je nahrazeno posezením při medovině). Během pobytu budete moci dle chuti využívat zámecký minigolf, billiard, ruské kuželky, obří šachy, kroket či badminton.

K Luxusnímu pobytu na renesančním zámku lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 5 690 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem pro pár – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Kvalitně vybavené pokoje navozují stejnou atmosféru jako samotný zámek a jistě osloví i náročné klienty. Každý pokoj je originál jak prostorem, tak plochou i orientací výhledů z oken. Součástí výbavy je TV-SAT, internet, telefon, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, minibar a WC.

Stravování

Během pobytu na zámku pro Vás bude připraveno stravování formou plné penze (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře) v zámecké krčmě s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou tradičních specialit. Gastronomie s tématicky laděnými pokrmy v prostorách středověké zámecké krčmy si Vás jistě získá. Mimo plné penze je součástí pobytového balíčku i posezení v zámeckém salonku při anglickém čaji a piknik v zámeckém parku.

Lokalita

Zámek se nachází na rozhraní brdských lesů a chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko (jen 45 Km z Prahy i z Plzně)

Ostatní

Luxusní pobyt na renesančním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 5 690 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena

12 999 Kč za pár  (6 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 520 bodů

zámecký hotel pobyt na zámku ubytování v zámeckém hotelu luxusní víkend na zámku pobyt pro dva na zámku ubytování na zámku luxusní ubytování na zámku romantický víkend na luxusním zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku  

 

Mapa

Z hodnocení klientů

Ráda bych vám poděkovala za doporučení hotelu i za rozplánování harmonogramu jelikož program pobytu byl opravdu bohatý. Celý víkend se i přes zamračenou oblohu krásně povedl, výborné bylo jídlo a welnesko parádní. Renata Malíková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.