Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva

Karlovy Vary dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější lázně. Vypravte se tedy za odpočinkem do 4* hotelu, pochutnejte si na polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu s koktejlem v ruce, v bazénu nebo při masážích a zábalech během pobytového balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva.

Zde je kompletní program pobytu Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva: jak již úvod napověděl, tentokrát pro Vás máme připraveno ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu. Celosvětově proslavené lázně ve kterých probíhaly léčebné pobyty již od 14. století, si Vás svoji atmosférou jistě získají. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů, lázeňských oplatek či tradiční karlovarské Becherovky by během pobytu neměla být opomenuta.

Součástí balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva je stravování formou polopenze (snídaně švédskými stoly a večeře formou výběru z menu). Relaxovat budete moci během privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou lahodného koktejlu v ruce. Hotelový bazén Vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt a samozřejmě nechybí ani relaxační procedury. Pro dámu bude připravena aromatická masáž zádové sestavy a zkrášlující medový zábal, pán se může těšit na klasickou masáž zad a rašelinový zábal. Vypravte se tedy poznat Karlovy Vary a užít si vydařený pobyt plný relaxace.

K pobytu v Karlových Varech lze doobjednat

K pobytu Karlovy Vary – lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 600 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 300 Kč, 3) Welcome set po příjezdu do hotelu – láhev sektu a květina pro dámu na pokoji – 899 Kč, 4) Balíček Spa Deluxe – celková masáž éterickými oleji pro dámu, havajská masáž pro pána – 2 399 Kč, 5) Balíček Relax speciál – reflexní masáž pro dámu a podvodní masáž pro pána – 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit dětskou postýlku.

Stravování

V ceně balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva je zahrnuta polopenze. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou tříchodového menu. Stylově zařízená hotelová restaurace Vám během pobytu v lázních nabídne kvalitní gastronomii. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu v lázních

Karlovy Vary

Zajímavosti okolí

Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste  určitě měli navštívit: Vřídlo – karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní

Pobyt Karlovy Vary – lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 600 Kč), parkování je možné před hotelem případně lze za poplatek 150 Kč/den využít parkovací dům (též vedel hotelu), hotel i hotelová restaurace jsou nekuřácké. Lázeňská taxa i zapůjčení županů je již zahrnuto v ceně pobytu.

Cena

8 699 Kč za pár  (4 349 Kč / osoba)  hodnota pobytu 348 bodů

karlovy vary pro dvaubytování karlovy varyhotely karlovy varykarlovy vary lázně hotelypobyty karlovy varykarlvoy vary pro párlázně pro dva karlovy varykarlovy vary pro dvalázně karlovy varykarlovy vary pro párpobyt pro ženykarlovy vary pro ženykarlovy vary pobyt pro ženykarlovy vary pro ženy pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.