Gurmánská noc v zámeckém hotelu u Prahy

Akce – Gurmánská noc na zámku nyní se slevou 2 000 Kč!

Vypravte se do stylového zámeckého hotelu za jedinečnou atmosférou, nevšedním ubytováním a v neposlední řadě za gurmánským zážitkem v zámecké restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Gurmánská noc na zámku u Prahy: můžete se těšit na výběrový pobyt, který nabízí ubytování přímo v prostorách renesančního zámku. Nově otevřený zámecký hotel, který citlivě propojil původní dobové prvky s moderní architekturou garantuje maximální komfort ubytování. Zámek je společně s kaplí obklopen relaxačními zahradami, které jsou ideální na příjemné chvíle odpočinku, posezení či na piknik v trávě.

Po příjezdu na zámek budete přivítáni welcome drinkem v podobě přívlastkového vína. Během pobytu si v zámecké restuaraci příjde na své každý skutečný gurmán. Součástí balíčku je lahodná polopenze v zámecké restauraci. Snídani formou švédských stolů doplní večerní 4chodové menu á la carte z rukou kuchařského mistra, který se zaměřuje na poctivou francouzskou kuchyni. Jedinečná atmosféra designového zámeckého hotelu v ideální dostupnosti z Prahy s blízkým okolím nabízejícím mnoho možností na procházky či výlety a zážitková gastronomie slibují vydařenou gurmánskou noc na zámku.

K pobytu Gurmánská noc zámku lze doobjednat

K pobytu Gurmánská noc na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 6 400 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolní krajinou pro pár – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Stylově vybavené pokoje zámeckého hotelu jistě uspokojí i nejnáročnější klienty. Každý zámecký pokoj je unikátní a všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi pro maximální komfort bydlení. Součástí výbavy každého pokoje je manželská postel s luxusními matracemi, koupelna se sprchou, toaletou a podlahovým vytápěním, klimatizace, LCD TV, blackout závěsy, set pro přípravu čaje nebo kávy, trezor, minibar, pracovní stůl, připojení k internetu, telefon, fén, kosmetické zrcátko, potřebné koupelnové doplňky, župan a pantofle. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování

Během zámeckého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi. Snídani formou bohatého buffe doplní výběrová večeřě formou 4chodového menu (předkrm, polévka, hlavní chod a dezert vše á la carte) v zámecké restauraci. Kulinářskému týmu restaurace velí šéfkuchař se zkušenostmi z vyhlášených restaurací. Restaurace se zaměřuje na francouzskou kuchyni a soustřeďuje se na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin, zdravé a poctivé přípravy a absolutního chuťového souladu jídel s podávanými nápoji. Zámecká letní terasa je oblíbeným místem pro odpolední čaj či grilování.

Lokalita

Zámek se nachází v okrese Praha západ, jižně od hlavního města na konci Břežanského údolí v Dolních Břežanech

Ostatní

Pobyt Gurmánská noc na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 2 dny a 1 noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 6 400 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty.

Cena

8 999 Kč za pár cena po slevě 6 999 Kč (3 499 Kč / osoba) hodnota pobytu 280 bodů

zámecký hotel pobyt na zámku pro dva ubytování na zámku u Prahy luxusní víkend na zámku pobyt pro dva na zámku ubytování na zámku ubytování na zámku pro dva romantický víkend na zámku  luxusní zámecký hotel romantický víkend na zámku zámecký hotel romantický víkend pro dva na zámku

 

Mapa

Z hodnocení klientů

Pobyt jsme dostali k svatbě a dar se opravdu moc povedl. Zámek je krásně opraven a nabízí úplně vše pro romantický pobyt. Dýchla na nás historie a přitom je to krásně propojený s moderně vybavenými pokoji. No a romantická večeře to byla úplná pohádka. Rozhodně bych si dovedla představit takový pobyt častěji. novomanželé Sedláčkovi

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.