Gurmánská noc De Luxe v Táboře

Pobyt Gurmánská noc De Luxe splňuje vše pro maximálně vydařené dva dny pro každého milovníka dobrého jídla. Mimo lahodného večerního menu doplněného o návštěvu kuchyně nabízí i nadstandardní ubytování a relaxační program.

Zde je kompletní program pobytu Gurmánská noc De Luxe v Táboře: tentokrát Vás ubytujeme v nedávno zrekonstruovaném 4* hotelu, který se nachází přímo v historickém centru Tábora. Budou pro Vás připraveny luxusní pokoje, které se pyšní jedinečným designem a stylem.

Zlatým hřeben pobytu jistě bude gurmánský zážitek v podobě romantického večerního menu pro pár při svíčkách, které bude připraveno uznávaným hotelovým šéfkuchařem, členem Českého národního kuchařské týmu. Zároveň pod jeho vedením se hotelová restaurace pravidelně umísťuje na předních místechvýběru Grand restaurant a řadí se k tomu nejlepšímu, co může skutečný gurmán v jižních Čechách vyzkoušet. Jako originální bonus je součástí večeře i návštěva kuchyně a nahlédnutí do přípravy pokrmů.

Mimo lahodných pokrmů nebudete ochuzení ani o slíbenou relaxaci. Součástí pobytu je aromatická lázeň pro pár. Ideální volbu pobytu podtrhuje i lokalita hotelu. Historické náměstí, kde se hotel nachází nabízí mnoho možností na romantické procházky či posezení a na další zajímavá místa jižních Čech to budete mít co by kamenem dohodil. (Jedná se o pobyt na 2 dny a 1 noc v případě zájmu o prodloužení o druhou noc by cena pobytu byla navýšena o 3 500 Kč.)

K pobytu Gurmánská noc De Luxe lze doobjednat

K pobytu Gurmánská noc De Luxe je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 3 500 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu, mísa s ovocem a květina pro dámu – 999 Kč, 3) Privátní pronájem wellness centra pro pár – pronájem sauny a whirpoolu na dvě hodiny včetně sektu a občerstvení pro pár – 2 000 Kč, 4) Balíček Relax Tábor – beauty regenerační zábal pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána – 2 198 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Součástí pobytu jsou výběrové pokoje, které Vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou či sprchou, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Dalším překvapením jsou postele, které se pyšní titulem – nejpohodlnější postele na světě a spí na nich například anglická královna. Některé pokoje nabízí výhled na historické centrum Tábora.

Stravování

Gurmánská noc samozřejmě zacílí hlavně na Vaše chuťové buňky. Můžete se těšit na výběrové večerní menu pro pár při svíčkách připravené hotelovým šéfkuchařem, který patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a je členem Českého národního kuchařského týmu. Zároveň jako zážitkové zpestření jsme k pobytu připravili možnost “nahlédnutí kuchařským mistrům přímo pod pokličku” v podobě návštěvy kuchyně v hotelové restauraci. Druhý den pobytu nebude chybět snídaně s donáškou až do postele. Hotelová restaurace (která se pravidelně dostává do publikace Maurerův výběr) s vysokými stropy, zrcadly a velkými okny Vám nabídne nejen neopakovatelnou atmosféru a jedinečný kulinářský zážitek, ale i překrásný výhled na historické město. Hotel dále disponuje denním salonkem, lobby barem a v podzemí se nachází vinárna s dobovými kamennými sloupy a klenbami.

Lokalita gurmánské noci

Jižní Čechy – historické centrum Tábora

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro romantické procházky úzkými uličkami starého města. Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino i několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu místních katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady. Okolí nabízí mnoho krásných míst, která nenajdete nikde jinde než v jižních Čechách.

Ostatní

Pobyt Gurmánská noc De Luxe je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu než 2 dny (prodloužení o noc včetně snídaně pro pár činí 3 500 Kč). Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčkové jsou v hotelu též vítáni. Parkování na hotelovém parkovišti je již zahrnuto v ceně pobytu. Jako vhodná reference hotelu poslouží ocenění Certificate of Excellence prostřednictvím klientů portálu TripAdvisor a pravidelné umístění restaurace v průvodci Grand Restaurant.

Cena

5 999 Kč  za pár  (2 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 240 bodů

luxusní víkend víkend pro dva víkend v táboře degustační večeře luxusnívíkendový pobyt víkendový pobyt pro dva víkendové pobyty pro dva luxusní víkend pro dva víkend v táboře luxusní víkend pro dva víkend v táboře luxusní víkend pro dva   

Mapa

Z hodnocení klientů

Pobyt v Táboře hodnotíme na výbornou. Vše od příjezdu do hotelu, ubytování až v nehotelově útulném pokoji, přes koupel a hlavně výtečnou večeři v restauraci Goldie si zaslouží pochvalu. Aneta Zedníčková

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.