Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně

Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je ideální variantou na dámskou jízdu plnou relaxace. Čeká Vás komfortní ubytování v oblíbeném 4* hotelu, lahodná strava, program čítající 8 relaxačních a zkrášlovacích procedur i neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a whirpoolem.

Zde je kompletní program balíčku Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu 4* standardu v oblíbeném krkonošském středisku. Během wellness pobytu si pochutnáte na lahodné stravě v hotelové restauraci. Bohaté snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou čtyřchodového menu včetně láhve vína.

A hlavně se můžete těšit na pestrý relaxační program. Neomezeně k dispozici Vám bude moderní hotelové wellness centrum, které obsahuje bazén s masážními tryskami a protiproudem, whirpool, bylinkovou a finskou saunu. Dále jsou součástí balíčku dvě aromatické masáže éterickými oleji, 2x beauty celotělový peeling následovaný tělovým krémem ze sibiřské růže a vyživujícím rakytníkovým zábalem. Jako bonus je pro každou dámu připravena regenerační aromatická koupel. K bohatému programu ještě přidejte mnoho možností na procházky, túry, cyklovýlety, relaxaci či sportovní vyžití, které Krkonoše po celý rok nabízí.

K Dámskému wellness pobytu lze doobjednat

K dámskému wellness pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 2 500 Kč (duben až listopad), 3 900 Kč (prosinec až březen), 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze 3 200 Kč (duben až listopad), 4 600 Kč (prosinec až březen) 3) Balíček Relax Špindl – 1x celková masáž lávovými kameny, 1x kosmetická masáž obličeje – 1 800 Kč, 4) Balíček Spa Beauty – 2x hydratační ošetření pleti s kolagenovou maskou a 2x zábal a masáž rukou – 2 800 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Krkonošemi 3 500 Kč. Doobjednávky k wellness pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Hotel Vám poskytne kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou zařízené komfortním nábytkem z přírodního dřeva v rustikálním stylu. Vybavení pokojů zahrnuje koupelnu, WC, TV se SAT, telefon, župany a rádio s CD přehrávačem.

Stravování

Součástí Dámského wellness pobytu je polopenze. Každé ráno pro vás bude připravena snídaně formou švédských stolů a po oba večery se můžete těšit na lahodné tříchodové menu formou výběru. Hotelová restaurace Vás překvapí nejen kulinářskými specialitami, ale i svým originálním interiérem. V letních měsících jistě využijete k posezení nově upravenou terasu s markýzou, dřevěnými lavicemi a nepřekonatelným výhledem na Špindlerům Mlýn a panorama hor. K dispozici Vám bude i nově otevřený hotelový bar v alpském stylu s bohatou nabídkou drinků a koktejlů.

Lokalita wellness pobytu pro ženy

Krkonoše – Špindlerův Mlýn

Ostatní

Dámský wellness pobyt ve Špindlerově Mlýně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 500 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty.

Cena

8 999 Kč za dvě dámy  (4 499 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 320 bodů)

spindleruv mlyn hotelywellnes víkend špindlwellness víkend špindlerům mlýnšpindlerův mlýn hotely ubytováníwellness špindl hotelywellness víkend špindlerův mlýnšpindl hotely levněwellness víkend špindlhotely ubytování špindlerův mlýnvíkend špindlerův mlýnvíkendový pobyt špindlerův mlýnwellness víkend špindlwellness víkend špindl hotelywellness víkend pro ženy špindl

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.