Zážitková noc s vínem na Pálavě

Zážitková noc s vínem na Pálevě vám přináší kvalitní 4* ubytování, vinné relaxační procedury pro každého z páru, lahodnou stravu v čele s pětichodovou romantickou večeří a vydařenou relaxaci ve vinném wellness centru.

Zde je kompletní program pobytu Zážitková noc s vínem na Pálavě: tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hotelu doplníme o snídani formou švédských stolů a hlavně o pětichodové romantické večerní menu pro pár včetně láhve vína ve stylové hotelové restauraci.

Dále vás bude čekat vydařený vinný relax. Pro dámu jsme do balíčku zařadili regenerační koupel v červeném víně a pán se zase může těšit na vinnou masáž zádové sestavy. K tomu navíc přidáme 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. Pojeďte si tedy vychutnat zážitkovou vinnou noc ve dvou na prosluněnou Pálavu.

K pobytu Zážitková vinná noc lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 2 300 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness – 3 000 Kč, 3) Welcome set – láhev sektu a 5ks růží na přivítanou – 899 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu – láhev sektu doplněná o ovoce, sladké a slané pohoštění a minerální vodu na pokoji – 750 Kč, 5) Relax plus – pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž – 1 699 Kč,6) Balíček Pálava Exklusive – pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem – 2 290 Kč, 7) Doplatek za ubytování v mezonetovém apartmá na noc – 1 000 Kč, 8) Vinná degustace pro pár – 1200 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Nově vybavené pokoje 4* hotelu jsou garancí kvalitního ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování

Během pobytu se můžete těšit na snídani formou švédských stolů a hlavně na pětichodovou degustační večeři včetně láhve vína ve stylové hotelové restauraci.

Lokalita pobytu

Jižní Morava – Pálava – Hustopeče

Zajímavosti okolí

Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrže Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní

Pobyt Zážitková noc s vínem na Pálavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu)

Cena

5 999 Kč za pár  (2 999 Kč / osoba)  (hodnota pobytu 240 bodů)

víkendové pobyty jižní moravadovolená jižní moravavinný sklípekromantický víkend s vínemvíkend na moravě jižní pálavaubytování jižní Moravavíkend na moravě levné ubytováníubytování na jižní moravědegustace vínavíkend na moravěvíkend s vínem hustopečevíkend na pálavěvíkend s vínem pálavavíkend ve sklípku na pálavě

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.