Zámecká noc s pivní lázní v Bílých Karpatech

Ubytování na stylovém zámku v Bílých Karpatech doplněné o lahodnou polopenzi v zámecké restauarci, společnou relaxaci během populárních pivních lázní i čokoládovou masáž pro dámu jistě osloví každého, kdo chce prožít vydařený pobyt se zámeckou atmosférou.

Zde je kompletní program pobytu Zámecká noc s pivní lázní: tentokrát jsme pro vás připravili nadstandardní zámecké ubytování v podhůří Bílých Karpat. Výběrové zámecké pokoje, které jsou součástí balíčku poskytnou mimo nevšední zámecké atmosféry, krásného výhledu do zámeckého parku i maximálně komfortní ubytování. Během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v zámecké restauraci (viz Stravování) a nebude chybět ani bohatý relaxační program jehož součástí jsou společné pivní lázně (včetně neomezené konzumace zámeckého ležáku), odpočinek v aroma sauně a navíc jako bonus čokoládová masáž pro dámu.

K Pobytu na zámku v Bílých Karpatech lze doobjednat

K Zámeckému pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár 3 990 Kč, 2) Balíček masáží – masáž lávovými kameny pro dámu a relaxační masáž pro pána – 2 340 Kč, 3) Welcome set – láhev výběrového sektu a sladké překvapení po příjezdu na pokoji – 699 Kč, 4) Piknik v zámeckém parku – piknikový koš plný lahůdek do zámeckého parku – 1 370 Kč, 5) Zámecký relax – privátní pronájem vířivky včetně sektu + 1x relaxační masážní kúra – 1 990 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích vybavených kompletně v zámeckém stylu. Komfort zámeckého ubytování ještě doplní krásný výhled do anglického parku. Součástí pokoje je koupelna, WC, LCD-TV, Wi-Fi připojení, káva, čaj i minibar. K dispozici vám na pokoji budou i župany a pantofle.

Stravování

V ceně zámeckého pobytového balíčku je zahrnuta polopenze. Snídani formou pestrých rautovýh stolů doplní lahodná večeře pro pár v zámecké restauraci barokního stylu. Gurmány jistě potěší osvědčené pokrmy hodné zámeckého prostředí připravované z primárně regionálních zdrojů. Zámecká restaurace se zaměřuje na klasickou českou a hlavně valašskou kuchyni s nádechem moderních prvků. V kuchyni nechybí regionální suroviny od místních farmářů a dodavatelů a nabídka menu vždy vystihuje dané roční období s důrazem na kvalitu surovin.

Lokalita pobytu

Barokní zámek se nachází ve Slavičíně ve Zlínském kraji

Ostatní

Pobyt Zámecká noc pro dva v Bílých Karpatech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu např klasický víkend (cena za noc navíc je 3 990 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází privátní parkoviště pro hosty.

Cena pobytu na zámku

7 999 Kč za pár (3 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 320 bodů

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.