Wellness víkendový pobyt v Lednici

Wellness víkendový pobyt v Lednici Vás zavede do jedné z nejoblíbenějších destinací naší země a mimo komfortního ubytování v nedávno otevřeném 4* spa hotelu Vám poskytne lahodnou polopenzi, pestrý relaxační program s 8 relaxačními procedurami a neomezeným vstupem do bazénu s mořskou vodou i možnosti na poznávání těchto vyhledávaných míst.

Zde je kompletní program balíčku Wellness víkendový pobyt v Lednici: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v moderním hotelu 4* standardu, který se nachází u zámeckého parku v Lednici. Ubytování v prostorných a stylově vybavených pokojích doplníme o polopenzi v hotelové restauraci.

Dále nechybí pestrý relaxační program. Můžete se těšit na neomezený vstup do hotelového wellness s bazénem s mořskou vodou i na vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou. Dále je pro každého z páru v balíčku zařazena 2x aromatická jodobromová lázeň, masáž lávovými kameny (případně klasická masáž) a parafínový zábal. Pobyt si jistě ještě rozšíříte o výlety za poznáním, kterých Lednicko – Valticky areál nabízí nespočet.

Pojeďte se tedy seznámit s místy, která po právu patří na seznam UNESCO a vychutnejte si kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrý program v jedné z turisticky nejoblíbenějších destinací ČR.

K wellness víkendu v Lednici lze doobjednat

K Wellness víkendovému pobytu v Lednici je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly – 2 990 Kč, 2) Prodloužení pobytu včetně polopenze – 3 590 Kč, 3) Balíček Relaxace – celková konopná masáž pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána – 1 400 Kč, 4) Balíček Vinné lázně – vinný peeling, přísadová vinná koupel a vinná relaxační masáž pro každého z páru – 1 980 Kč . Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje poskytují maximální komfort ubytování. V prostředí krásné přírody a historických památek hostům nabízí nadstandardní čtyřhvězdičkový luxus a pohodlí. Minimální rozměr pokoje je 30 m2. Do výbavy každého pokoje patří:
LCD televize, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, hygienické potřeby a hotelové ručníky, zdravotní matrace s antialergickými lůžkovinami, připojení k internetu, balkón a župany po celou dobu pobytu.
Na pokoj je možné umístit dětskou postýlku nebo přistýlku.

Stravování

Pobyt Wellness víkend v Lednici zaručeně potěší i milovníky dobrého jídla. Součástí pobytového balíčku je polopenze. Každé ráno pro Vás bude připravena bohatá snídaně formou bufetu a po oba večery si vychutnáte lahodné menu dle výběru ve stylové hotelové restauraci. Restaurace hotelu má koncept zdravé a moderní světové kuchyně s použitím lokálních čerstvých surovin s cílem připravit pro své hosty opravdové chuťové zážitky. Součástí hotelu je také moderní kavárna s vyhlídkovou terasou, kde si můžete vychutnat výbornou italskou kávu.

Lokalita wellness víkendu

Jižní Morava – Lednice (hotel se nachází u lázeňského parku)

Ostatní

Wellness víkendový pobyt v Lednici je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 990 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu). Hotel poskytuje bezbariérový přístup i pokoj pro handicapované.

Cena

11 999 Kč za pár  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

lednice hotelywellnes víkend jižní morava lednicewellness víkend lednicelednicko valtický areál hotely ubytováníwellness lednice lázně hotelywellness víkend lázně lednicelednice hotely levněhotely ubytování lázně lednicevíkend lázně lednicewellness víkend lázně lednicevíkendový pobyt lázně lednicewellness víkend lednicko valtický areál

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.