Wellness víkend u zámku v Bojnici

Wellness pobyt u zámku v Bojnici přináší ubytování ve stylových pokojích, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří, privátní jacuzzi a to vše přímo u romantického Bojnického zámku, který patří mezi nejpopulárnější místa na Slovensku (Bojnice je vzdálena jen cca 1h od hranic s ČR).

Zde je kompletní program pobytu Wellness pobyt u zámku v Bojnici: tentokrát vás vypravíme do historické Bojnice, kde se nedaleko od romantického zámku se spoustou věží nachází stylový rodinný hotel. Můžete se těšit na ubytování v komfortních pokojích, které jsou pojmenovány po jednotlivých odrůdách vína.

Během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů a hlavně romantickou večeři pro dva při svíčkách v hotelové restauraci, kde důmyslně snoubí chutě jídla s vínem. Během pobytu jistě zavítáte na zámek, kde se točila například Šíleně smutná princezna nebo si příjmně odpočinete v termálním koupališti, které je též u zámku. A relaxovat budete moci i během privátního pronájmu jacuzzi včteně láhve kvalitního vína z hotelové vinotéky. Vypravte se za poznáváním, relaxací, ale i gurmánským zážitkem do malebné Bojnice.

K Wellness víkendu v Bojnici lze doobjednat

K pobytu Wellness víkend u zámku v Bojnici je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 900 Kč, 2) Luxusní večeře formou degustačního menu (5 chodové menu + 5 druhů vína) pro pár – 3 200 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené hotelové pokoje jistě zpříjemní Váš pobyt. Každý pokoj je jedinečný a jeho charakter je spojen s odrůdou vína, podle které je i pojmenován. Citlivá souhra barev, drobných detailů i starožitného nabídku navodí nevšední atmosféru z ubytování. Do standardní výbavy patří koupelna s vanou a WC, klimatizace, připojení na internet, fén, LCD televizor se SAT, radiobudík, kosmetika, župany a domácí obuv. Některé pokoje nabízí výhled přímo na Bojnický zámek (pokud jsou ve Vámi zvoleném termínu k dispozici, vždy rezervujeme pokoje s tímto výhledem).

Stravování

Během pobytu  v Bojnici si přijdou na své milovníci dobrého jídla. Znamenitá hotelová kuchyně, která nabízí menu, jež vyzdvihují snoubení jídla s vínem si vás zaručeně získá. V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů a romantická večeře pro dva při svíčkách. K dispozici vám bude hotelová restaurace a samozřejmě vinotéka s degustační místností a historickým sklípkem.

Lokalita pobytu

Slovensko – Bojnice 4* stylový rodinný hotel Bojnický viný dóm se nachází u Bojnického zámku (cca 1 hodinu od hranic s ČR)

Ostatní

Wellness víkend v Bojnici je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

slovensko dovolená Bojnicewellness víkend v Bojnicidovolená pro dva slovensko hotely bojnicevíkend v Bojnicíchromantický víkend na slovenskuBojnice wellness víkendpobyt wellness víkend Bojnicewellness víkend na slovenskupobyt v Bojniciwellness pobyt Bojnice

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.