Wellness víkend pro dva u Znojma

Akce – Wellness víkend pro dva u Znojma nyní se slevou 2 000 Kč!

Wellness víkend pro dva u Znojma vám přináší vše pro vydařený pobyt. Můžete se těšit na komfortní ubytování v hotelu 4* Superior, lahodnou polopenzi all inclusive včetně nápojů, neomezený vstup do hotelového wellness centra, bazénu, relaxační masáže a levandulové koupele pro každého z páru. To vše je pro vás připraveno ve vínu zaslíbeném a vyhledávaném Znojemském regionu.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro dva u Znojma: jak již úvod napověděl, tentokrát máme pro Vás připraveno ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který leží u hranic v těsné blízkosti Znojma. Během pobytu si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele doplní večeře formou all inclusive buffe včetně nealko nápojů v hotelové restauraci.

Dále nechybí slíbený neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem, saunou, parní lázní a fitness během celého pobytu. Navíc se každý z páru může těšit na relaxační masáž zádové sestavy a levandulovou beauty koupel. Pojeďte si užít nadstandardní romantický víkend na oblíbený jih Moravy.

K pobytu lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Zvýhodněné prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 500 Kč, 2) Welcome set – láhev sektu a mísa ovoce na pokoji – 899 Kč, 3) Balíček Relaxace – detoxikační lázeň s mořskou solí pro dámu a klasická masáž zádové sestavy pro pána – 1600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, telefon, LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou bohatých švédských stolů na každé ráno a doplní večeře formou all inclusive stravovaní včetně nealko nápojů v hotelové restauraci (All inclusive buffe je možné využívat už po celé odpoledne i po celý večer. ). Mimo stylové restaurace vám poslouží na posezení u lahodné kávy či exotických drinků i hotelový Lobby bar.

Lokalita pobytu

Jižní Morava – Znojemsko – 4* wellness hotel Savannah Deluxe se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 500 Kč pro pár). Parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu.

Cena pobytu

11 999 Kč po slevě 9 999 Kč za pár  (4 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 400 bodů

jižní morava víkend pro dva znojemskovíkend vinný sklípekvíkend pro dva hotely znojmo vinný sklepvíkend pro dva znojmo s návštěvou sklípkuhotely ve znojměvíkend pro dva jižní morava znojmoromantický víkend pro dva znojmorelaxční víkend u znojmapobyt pro dva na jižní morava, hotely znojmo, vinná degustacevinná degustace, ubytování

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.