Wellness víkend na Vysočině nedaleko Telče

Vypravte se na Vysočinu a užijte si ubytování ve stylových pokojích 4* hotelu doplněné o lahodnou stravu, pestrý relaxační program obsahující 6 procedur, privátní pronájem vířivky pro pár a to vše v lokalitě s mnoha možnostmi na zajímavé výlety během celého roku.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend na Vysočině: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na pestrý pobytový balíček v oblíbeném wellness hotelu. 4* hotel s designově zařízenými pokoji vám poskytne maximální komfort ubytování. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno, které doplní jedna večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Ale hlavně si užijete příjemnou relaxaci a jistě se i seznámíte s malebnou Vysočinou. Pro každého z páru je v pobytu připravena klasická masáž zádové sestavy, masáž lávovými kameny a regenerační bylinná lázeň. Masáže navíc doplníme o privátní pronájem hotelové vířivky pro pár. Lokalita ideální na výlety, sportovní vyžití i turistiku ideálně zpestří bohatý wellness program pobytu na Vysočině.

K Wellness víkendu na Vysočině lze doobjednat

K Wellness víkendu na Vysočině je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 500 Kč, 2) Privátní pronájem wellness – privátní pronájem whirpoolu a sauny pro pár – 800 Kč, 3) Privátní pronájem sauny – privátní pronájem finské sauny pro pár – 550 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

V hotelových pokojích je kladen důraz na vysoký standard ubytování ve spojení s originálním designem. Pokoje byly navrženy tak, aby spojovaly potřebnou funkčnost s komfortem. Každý pokoj je vybaven minibarem, TV s plochou obrazovkou a rádiem, moderním nábytkem, vysokorychlostním kabelovým připojením na internet. Moderně navržené koupelny jsou vybaveny sprchovými kouty nebo vanou. Na pokoj je možné dát přistýlku a hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Stravování

V ceně Wellness víkendu na Vysočině jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den a jedna lahodná večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci, která si zakládá na moderních trendech stolovaní a nabízí kvalitní pokrmy ze surovin od místních dodavatelů. K dispozici vám během pobytu bude i hotelový bar. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi.

Lokalita wellness víkendu

Vysočina – hotel se nachází přesně mezi Telčí a Jihlavou v městě Třešť

Zajímavosti okolí

Zde je několik tipů na zajímavý výlet: 13 Km to budete mít do turisticky vyhledávané Telče, dále můžeme doporučit hrady Štamberk a Roštejn, renesanční měšťanské domy ve Slavonicích, synagogu přímo v Třešti, zámek Dačice či Zoo a další možnosti na zajímavý program v nedaleké Jihlavě.

Ostatní

Wellness víkend na Vysočině je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč). Hlídané parkování pro hotelové hosty je přímo v areálu hotelu.

Cena

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

wellness víkend telčwellness na vysočině

wellness víkend u telčeubytování hotely vysočina wellnesswellness na vysočině telč, unescohotely s wellness vysočinawellness hotel vysočina ubytovánítelč wellness víkend pobytwellness hotel vysočina ubytovánítelč wellness víkend pobytwellness hotel vysočina ubytovánítelč wellness víkend pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.