Wellness pobyt na zámku v Praze

Wellness pobyt na zámku vám přináší ubytování v zámeckém hotelu v Praze doplněné o program zaměřený na wellness a relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt na zámku v Praze: romantický novogotický zámek obklopený anglickým parkem vám poskytne stylové ubytování v pokojích v zámeckém stylu. Po příjezdu pro vás bude připraveno na pokoji lehké občerstvení. Na každé ráno pobytu si budete moci vychutnat snídani formou švédských stolů v zámecké restauraci (v případě zájmu není problém dokoupit polopenzi). Dále nebudou chybět chvíle příjemné relaxace v podobě privátního pronájmu vířivky v hotelovém balneo centru.

Chvilky relaxace jistě doplníte i o návštěvu centra Prahy, abyste si mimo zámeckého areálu mohli užít i mnoho možností na poznávní, kulturu či nákupy. Wellness pobyt na zámku vám nabídne nevšední zámecké ubytování, příjemnou relaxaci a to vše doplní o možnost návštěvy hlavního města.

K Wellness pobytu na zámku v Praze lze doobjednat

K Wellness pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 900 Kč pro pár,  2) Welcome set po příjezdu na pokoji – láhev výběrového vína nebo Prosecca a občerstvení pro pár – 999 Kč, 3) Degustační večer – degustační večeře v zámecké restauraci doplněná o vinnou degustaci – 3 200 Kč, 4) Degustační večeře pro pár lahodné degustační menu od zámeckého šéfkuchaře – 2 300 Kč, 5) Golfový kurz pro začátečníky – dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem – 3 200 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček – pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž – 2 600 Kč, . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Součástí pobytového balíčku jsou pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování

Ve skladbě pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi či využít nabídky degustačních menu v zámecké restauraci vedené šéfkuchařem Ondřejem Slaninou – protagonistou populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu na zámku

Praha – hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní

Wellness pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

Cena

8 599 Kč za pár  (4 299 Kč / osoba)  hodnota pobytu 344 bodů

ubytování na zámku v Praze zámecké ubytování v Praze romantická noc v Praze zámecký pobyt v Praze romantický pobyt na zámku v Praze pobyt pro dva v praze na zámku romantický noc na zámečku v Krči romantický pobyt na zámku St havel romantický pobyt na chateau v Praze romantický zámecký hotel v praze romantické ubytování v Praze zámeckýpobyt na zámku v Praze

 

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.