Týdenní pobyt ve Františkových Lázních

Prožijte vydařený týden plný relaxace ve Františkových Lázních. Mimo ubytování v oblíbeném hotelu a lahodné polopenze je pro Vás připraveno 10 relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku Týdenní pobyt ve Františkových Lázních: připravili jsme pro Vás pětidenní pobyt v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází v blízkosti centra Františkových Lázní u lázeňského parku. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci.

Základem pobytu bude pestrý relaxační program. Můžete se těšit na tyto procedury: 2x aromatickou masáž éterickými oleji, 2x originální zábal z mořských řas, 2x prohřívací zábal, 2x lázeň ze solí z Mrtvého moře a 2x lymfatickou masáž. Ochutnávka pramenů, procházky či posezení na lázeňské třídě vhodně doplní program vydařeného odpočinkového pobytu.

K Týdennímu lázeňskému pobytu lze doobjednat

K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně polopenze – 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 1 900 Kč, 3) Balíček Hýčkání – medová masáž a zábal pro dámu, hawaiská masáž pro pána – 1 699 Kč, 4) Balíček Zkrášlení – peeling celého těla pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána – 1 899 Kč, 5) Balíček Prima Relax – masáž Lomi Lomi pro dámu a pivní koupel pro pána – 1 499 Kč, 6) Balíček Spa – thajská masáž pro dámu, pivní koupel pro pána – 1 499 Kč, 7) Balíček Relax Speciál – medová masáž pro dámu a reflexní masáž pro pána – 1 499 Kč. Doobjednávky k  pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Balíček Týdenní pobyt ve Františkových Lázních přináší ubytování v kvalitně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování

V ceně Týdenního pobytu ve Františkových Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffe a večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita lázeňského pobytu

Západní Čechy – Františkovy Lázně (hotel se nachází v centru města u lázeňských parků)

Zajímavosti okolí

Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní

Týdenní pobyt ve Františkových Lázních je možné uskutečnit od pondělí do pátku. Případně lze i prodloužit (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

11 999 Kč za pár  (5 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 480 bodů

relaxacni vikendrelaxační víkendrelaxacni vikendy františkovy lázněrelaxační víkendyrelaxační víkend v lázníchvíkend v lázníchfrantiškovy lázněfrantiškovy lázně hotelyrelaxační víkend františkovy lázněrelaxační víkend v lázních

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.