Relaxační víkend v Karlových Varech

oblíbený 4* hotel, lahodná polopenze v hotelové restauraci, 9 relaxačních procedur – masáže, zábaly, koupele i privátní pronájem vířivky se saunou jsou jen některá lákadla tohoto pobytového balíčku zaměřeného na relaxaci v Karlových Varech.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend v Karlových Varech: jak již úvod napověděl tentokrát se můžete těšit na ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu v Karlových Varech. Součástí balíčku je stravování formou polopenze (snídaně švédskými stoly doplní večeře formou výběru z tříchodových menu) v hotelové restauraci. A samozřejmě slíbený pestrý relaxační program.

Pro dámu bude připravena masáž zad éterickým olejem, ayurvédský bylinný zábal, aromatická lázeň a medový zábal, pán se zase může těšit na klasickou masáž zádové sestavy, rašelinový zábal a lázeň s vřídelní solí. K tomu přidáme na každý den pobytu privátní pronájem vířivky a sauny pro pár vždy doplněný o lahodný drink. Hotelový bazén vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt.

K pobytu v Karlových Varech lze doobjednat

K pobytu Relaxační víkend v Karlových Varech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 600 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 300 Kč, 3) Welcome set po příjezdu do hotelu – láhev sektu a květina pro dámu na pokoji – 899 Kč, 4) Balíček Spa Deluxe – celková masáž éterickými oleji pro dámu, havajská masáž pro pána – 2 399 Kč, 5) Balíček Relax speciál – reflexní masáž pro dámu a podvodní masáž pro pána – 1 499 Kč, 6) Vyjíždka kočárem – pro pár po centru Karlových Varů – 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou kvalitní ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit dětskou postýlku.

Stravování

Pobyt Relaxační víkend v Karlových Varech vám nabídne lahodnou polopenzi. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou tříchodového menu v hotelové restauraci. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu v lázních

Karlovy Vary

Zajímavosti okolí

Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste  určitě měli navštívit: Vřídlo – karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní

Relaxační víkend v Karlových Varech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 600 Kč), parkování je možné před hotelem případně lze za poplatek 150 Kč/den využít parkovací dům. Lázeňská taxa i zapůjčení županů je již zahrnuto v ceně pobytu.

Cena

8 999 Kč za pár  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

karlovy vary pro dvaubytování karlovy varyhotely karlovy varykarlovy vary lázně hotelypobyty karlovy varykarlvoy vary pro párlázně pro dva karlovy varykarlovy vary pro dvalázně karlovy varykarlovy vary pro párpobyt pro ženykarlovy vary pro ženykarlovy vary pobyt pro ženykarlovy vary pro ženy pobyt

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.