Relaxační pobyt v termálech Patince

Relaxační pobyt v Patincích nyní se slevou 2000 Kč na libovolný termín

Relaxační pobyt v termálech Patince Vás zavede na prosluněný jih Slovenska a nabídne Vám komfortní ubytování ve 4* wellness & spa hotelu, lahodnou polopenzi včetně romantické večeře pro pár a opravdu bohatý relaxační program (6 procedur, neomezené vstup do vodního a saunového světa, fitness, relaxace v termálu, originální půlnoční koupání a mnoho dalšího).

Zde je kompletní program balíčku Relaxační pobyt v termálech Patince Patince: tentokrát se můžete těšit na wellness lahůdku, kterou si vychutnáte ve wellness hotelu standardu 4* v Podunajském kraji. Zde pro Vás bude připraveno ubytování v moderně vybavených pokojích a polopenze formou švédských stolů doplněná o romantickou večeři pro pár při svíčkách. Po příjezdu na pokoji nebude chybět uvítací balíček s lahví sektu a mísou ovoce.

Součástí pobytu je pro každého z páru odborná diagnostika organizmu, relaxační magnéziová koupel, pro dámu zkrášlující medový zábal a pro pána regenerační rašelinový zábal. Dále budete moci neomezeně využívat hotelový vodní svět (velký bazén s vodními masážními postelemi, jeskyní či divokou řekou, menší relaxační bazén, vířivky a venkovní bazén s tobogánem) a též si jistě vychutnáte i zdravou koupel či posezení v termálu. K tomu nechybí neomezené užívání saunového světa (dvě finské sauny, parní sauna, bylinkovo-aromatická sauna, ledová relaxační místnost, vířivový bazén, ochlazovací bazén a Kneippova koupel) a fitness centra či možnost cvičení aquaaerobik či pilates pod vedením trenéra. Jako bonus je k pobytu přidáno romantické půlnoční koupání (standardně probíhá až do jedné hodiny po půlnoci).

K vydatné porci relaxace ještě přidejte pestré možnosti na sportovní vyžití, které hotelový areál nabízí a okolí bohaté na výlety (např. vyhlídková plavba hotelovou lodí po Dunaji či návštěva Budapešti) a dostanete pobyt ze kterého se vám nebude chtít odjet.

K balíčku Relaxační pobyt v termálech Patince lze doobjednat

K Relaxačnímu pobytu v Patincích je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc pro pár (včetně neomezeného užívání wellness a snídaně) – 4 200 Kč, 2) Balíček Relax – pro dámu čokoládové zkrášlující masáž, pro pána klasická masáž zádové sestavy – 1 890 Kč, 3) Beauty balíček – pro dámu manikúra včetně peelingu a ošetření rukou a pedikúra včetně vyživující masáže, pro pána rašelinová koupel s léčivou solí – 2 300 Kč, 4) Thajský balíček – pro dámu aromatická thajská masáž s vonnými oleji, pro pána celková thajská masáž – 2 800 Kč, 5) Balíček Patince – pro dámu medová masáž a pro pána a klasická relaxační masáž – 1 490 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Kvalitně zařízené pokoje čtyřhvězdičkového hotelu Vám poskytnou velmi příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, balkón, klimatizace, TV se SAT, připojení k internetu, rádio, telefon, lednička s minibarem a trezor. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování

Součástí pobytového balíčku je polopenze, která je tvořena snídaněmi i večeřemi formou bohatých švédských stolů. Jedna z večeří během pobytu bude zároveň připravena v romantickém stylu při svíčkách. Ve výběru Vám nebudou chybět krajové speciality, strava zaměřená na zdravý životní styl, ale třeba i středomořská kuchyně. Nabídka pokrmů je doplněna o pestrý výběr regionálních vín. K dispozici Vám bude nejen hotelová restaurace s letní terasou u jezera, ale i wellness bar, bowling bar a lobby bar.

Lokalita lázeňského pobytu

Termální lázně Patince – Podunajsko (nedaleko Komárna), Slovensko (2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí

Pokud si na chvíli budete chtít odpočinout od wellness programu, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: historické centrum Komárna, vodní mlýn Kolárovo, zřícenina Iža či bazilika v Ostrihome. Lokalita je i ideální na návštěvu středoevropských metropolí – za hodinu budete v Budapešti, za hodinu a půl v Bratislavě a za dvě hodiny ve Vídni.

Ostatní

Relaxační pobyt v termálních lázních Patince je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc včetně neomezeného wellness je 4 200 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj.

Cena

11 999 Kč za pár cena po slevě 9 999 Kč (4 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 400 bodů

termální lázně Patincetermály Patince hotelytermální lázně slovensko Patincetermální lázně na slovenskotermální lázně patincelázně slovensko termální levnělázně slovesnko termálnípatince ubytovánílázně slovensko patincepobyt termální lázně patince

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.