Pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním ve Františkových Lázních

Relaxační pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním je balíček, který nabídne účastnicím procedury spojené s lahodnou čokoládou ve Františkových Lázních. K tomu ještě obsahuje vstup do vodního světa, solné jeskyně, formování postavy, lahodnou polopenzi a mnoho dalších možností na vydařený program.

Zde je kompletní program Pobytu pro ženy s čokoládovým hýčkáním: na pobyt plný hýčkání Vás vypravíme do Františkových Lázní, kde pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu. Ihned po příjezdu bude následovat přivítání welcome drinkem a během celého pobytu si budete moci pochutnat na polopenzi v hotelové restauraci.

Ale hlavně budete pořádně relaxovat. Pro každou dámu bude připraven následující program: čokoládová masáž, která vyhladí a zkrášlí pokožku, čokoládová koupel s regeneračním účinkem a klasická masáž zádové sestavy. Jako bonus přidáme formování postavy na vibrační plošině a vstup do solné jeskyně. A takto bohatý program ještě rozšíří návštěva františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány či wellness centrem.

K Pobytu pro ženy s čokoládovým hýčkáním lze doobjednat

K Pobytu pro ženy s čokoládovým hýčkáním je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně polopenze – 2 500 Kč, 2) Balíček Beauty – 2x pedikúra a 2x revitalizační masáž obličeje a dekoltu – 1 999 Kč, 3) Balíček Relax plus – 2x masáž  lávovými kameny a 2x pedikúra – 2 399 Kč, 4) Balíček Spa – 1x beauty kosmetika a 1x thajská olejová masáž – 1 699 Kč, 5) Balíček Luxus – 2x regenerační masáž nohou, 2x celotělový obnovující peeling – 2 799 Kč, 6) Balíček Speciál – 1x masáž lávovými kameny a 1x havajská masáž Lomi Lomi – 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Pobytový balíček Vám poskytne příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování

V ceně Pobytu pro ženy čokoládovým hýčkáním je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou buffetu a dvě lahodné večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu pro ženy

Západní Čechy – Františkovy Lázně (hotel se nachází na okraji lázeňského parku nedaleko od kolonády)

Zajímavosti okolí

Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní

Pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i v aquaparku klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

Cena

8 999 Kč za dvě dámy  (4 499 Kč / osoba)  hodnota pobytu 360 bodů

relaxacni vikendrelaxační víkendrelaxacni vikendy františkovy lázněrelaxační víkendyrelaxační víkend v lázníchvíkend v lázníchfrantiškovy lázněfrantiškovy lázně hotelyrelaxační víkend františkovy lázněrelaxační víkend v lázních

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.