Pobyt pro vinaře ve Znojmě

Vypravte se s námi přímo do historického centra Znojma. Mimo kvalitního ubytování a mnoha možností na poznávání nabídne vinařský balíček snoubení pokrmů s víny při večeřích i neomezenou konzumaci lahodných jihomoravských vín po oba večery.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro vinaře ve Znojmě: jak již úvod napověděl připravili jsme pro vás ubytování přímo v historickém centru Znojma. Hotel se nachází v budově jejíž historie sahá na přelom 13. a 14. století a při její rekonstrukci byl kladen důraz na propojení historie s moderními prvky a současným komfortem.

Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Lokalita hotelu je ideální na poznávání krás Znojma – na většinu populárních míst to budete mít co by kamenem dohodil. Mimo poznávání je program pobytu zaměřen hlavně na milovníky moravských vín. Po oba večery je součástí pobytu neomezená konzumace vín z mistního vinařství Lahofer. A vinaře jistě potěší i polopenze jelikož tříchodové večeře budou doplněny o snoubení vhodných vín k jednotlivým chodům. Vypravte se tedy za poznáním lahodných vín i historického Znojma a užijte si tři vydařené dny na jižní Moravě.

K Pobytu pro vinaře ve Znojmě lze doobjednat

K Pobytu pro vinaře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 100 Kč, 2) Zapůjčení kol – na okolní vinařské cyklostezky – 880 Kč, 3) Welcome set – láhev výběrového vína a drobné občerstvení na pokoj po příjezdu – 680 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje

Můžete se těšit na ubytování ve stylovém pokoji jehož součástí je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fén, LCD TV, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování

V ceně tohoto pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou pestrého bufetu na každé ráno pobytu doplní po oba večery třichodové menu v hotelové restauraci doplněné o snoubení pokrmů s víny. Zároveň po oba večery je pro vás připravena neomezená konzumace vín tradičního znojmenského vinařství Lahofer. Mimo hotelové restaurace je součástí hotelu i vinný sklep, venkovní zahrádka a lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku

Jižní Morava – Znojmo (hotel se nachází přímo v hitorickém centru města)

Zajímavosti okolí

Mimo historického centra Znojma vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území – Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní

Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 100 Kč pro pár). U hotelu je k dispozici parkoviště. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s vámi. Do hotelu je bezbariérový přístup.

Cena romantického víkendu pro dva

7 999 Kč za pár  (3 999 Kč / osoba) hodnota pobytu 320 bodů

ubytování znojmovíkend vinný sklípekvíkend pro dva hotely znojmo vinný sklepvíkend pro dva znojmohotely ve znojměpobyty pro vinařevinný víkend ve znojměvinná degustace znojmoubytování znojmo, hotely s vinným sklepemvinná degustace, ubytovánívíkend pro cyklistypobyt pro cyklisty

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.