Pobyt pro dva v Bratislavě

Vypravte se s námi na víkendový pobyt do Bratislavy poznávat krásy slovenské metropole. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu, vstup do bazénu i sauny a hlavně pestrý program se zaměřením na poznávání.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva v Bratislavě: tentokrát Vás vypravíme poznávat krásy hlavního města Slovenska. Hotel 4 * standardu vám poskytne kvalitní ubytování. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a sladkou pochoutkou. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři při svíčkách. Dále budete moci neomezeně využívat hotelové relaxační centrum obsahující moderní bazén a fitness. Nechybí ani hodinová relaxace v sauně.

Pro seznámení se s Bratislavou ideálně poslouží třídenní karta na MHD, knižní průvodce města i slevová knížka. Dále jsou součástí balíčku hodinová pěší prohlídka města (sezonně), jízdenky na okružní cestu po Bratislavě originálním vláčkem a vstupenky do Slovenské galerie moderního umění včetně drobného občerstvení (pokud byste raději před poznávám dali přednost relaxaci je možné poznávací program nahradit za klasické relaxační masáže v hotelovém balneo centru).

Vybavení pokoje

Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří sociální zařízení, LCD televizor se SAT, Wi-Fi připojení k internetu, rádio, telefon, trezor, minibar (který je zdarma) a fén.

Stravování

V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno. Dále nechybí ani romantická večeře pro dva při svíčkách v hotelové restauraci. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i vinárna a v letních měsících venkovní terasa.

Lokalita pobytu pro dva

Bratislava – Rača

Ostatní

Pobyt pro dva v Bratislavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena

7 999 Kč za pár (3 999 Kč / osoba)  hodnota pobytu 320 bodů

ubytování Bratislavahotely BratislavaBratislava romantický víkendBratislava Víkendový pobytBratislava víkend pro dvaBratislava ubytování pro dvaBratislava dovolenáBratislava ubytování pro dva

Mapa

Objednávka

Podáním objednávky souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů

V případě jakýchkoliv dotazů k objednávce nebo pokud si budete přát objednat pobyt po telefonu prosím kdykoliv volejte +420 739 907 010.